G. Steineris apie A. Giovinazzi: nemanau, kad jis mums padėjo

0
antonio giovinazzi sauber

„Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris patvirtino, kad amerikiečių komanda atsisakys trečiojo lenktynininko, Antonio Giovinazzi paslaugų, 2018 metais.

Antonio Giovinazzi testavo „Haas“ bolidą 2017 metais ir dalyvavo septyniose pirmosiose treniruotėse. Jis taip pat pakeitė susižeidusį Pascalį Wehrleiną „Sauber“ komandoje Australijos ir Kinijos lenktynėse.

Reklama

Nepaisant „Haas“ ryšių su „Ferrari“ ir italų prašymu leisti jų globotiniam lenktyniauti komandoje 2018 metais, G. Steineris atsakė aiškiai, kad A. Giovinazzi nebuvo įtrauktas į komandos tvarkaraščius 2018 metų sezonui.

„Nemanau, kad tai mums ir mūsų lenktynininkams kiek nors padėjo“, – sakė G. Steineris.

„Negaliu pasakyti kiek tai buvo negatyvu, tačiau tai tikrai nebuvo pozityvu. Pažiūrėsime, kaip mums seksis kitais metais, tačiau apie tai mes dar nekalbėjome.“

A. Giovinazzi buvo tarp kandidatų užimti vietą „Sauber“ komandoje kitą sezoną, tačiau prarado poziciją kitam „Ferrari“ akademijos talentui Charlesui Leclercui, kuris šiais metais tapo Formulės 2 čempionu.

„Ferrari“ siūlė „Haas“ komandai, kad Antonio Giovinazzi pakeistų vieną jų lenktynininkų, tačiau amerikiečiai atsisakė. 2018 metais italas turi šešis suplanuotus važiavimus treniruotėse su „Sauber“ ekipa.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia