Privatumo politika

F1news.lt tinklalapio taisyklės

Naršydami F1news.lt Jūs sutinkate su visomis žemiau išvardintomis taisyklėmis ir mūsų privatumo politika.

Registracija ir komentavimas

Vartotojai gali registruotis svetainėje įprastu būdu arba pasinaudojus socialiniais tinklais ir sutinka, kad jų pateikta informacija bus saugoma šio tinklalapio duomenų bazėje. Pavyzdžiui: elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė it kita panaši informacija, kurią vartotojas sutinka pateikti.

Lankytojai rašydami komentarus atsako už savo veiksmus ir žodžius, kuriuos parašė, taip pat yra atsakingi už pačių pateiktas nuorodas į kitas svetaines.

Slapukai ir renkama informacija

Tinklalapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies), naršydami sutinkate, kad jų pagalba mes galime rinkti statistiką apie jūsų elgesį svetainėje ir tai panaudoti reklamos tikslais. Pavyzdžiui: pagal tai koks turinys jus domina, atsižvelgiant į tai reklama galės pasiūlyti tinkamą paslaugą ar produktą.

Naršydami svetainėje Jūs sutinkate, kad apie jus bus renkama anoniminė informacija. Pavyzdžiui: interneto prieigos adresas (IP), naršyklės pavadinimas ir kiti su ja susiję duomenys, operacinė sistema, kiek laiko praleidžiate svetainėje, iš kur buvote nukreptas ir panaši informacija.

Vartotojų elgesį stebime naudojantis Google Analytics, naršydami šioje svetainėje Jūs taip pat sutinkate su Google privatumo politika.

Slapukai padeda pagerinti vartotojo patirtį (angl. user experience) tinklalapyje, bei surinkti statistiniai duomenys leidžia priimti sprendimus, kad siūlomas turinys vartotojui būtų kuo patogesnis. Vartotojas gali blokuoti slapukus savo interneto naršyklės pagalba.

Visa apie vartotojus surinkta informacija gali būti perduota trečiosioms šalims. Pavyzdžiui: naujienlaiškių siuntimui.

Mes pasiliekame teisę ateityje pakeisti ar papildyti šias taisykles.


Apie mus

Sužinokite kas mes esame.