Daniilo Kvyato sugrįžimas į „Toro Rosso“ gali būti laikinas

2
Danil kvyat

Daniilo Kvyato sugrįžimas į „Toro Rosso“ gali būti trumpalaikis reiškinys, kadangi spaudoje pasirodė pranešimų, kad Brendonas Hartley dalyvaus likusiose lenktynėse.

Daniilas Kvyatas turėjo praleisti dvejas paskutiniąsias lenktynes, kadangi jį pakeitė Pierre Gasly. Tačiau po Carloso Sainzo perėjimo į „Renault“, o Pierre Gasly lieka komandoje, tačiau Amerikos GP nedalyvaus. Rusui tai reiškia sugrįžimą į Formulės 1 rikiuotę.

Reklama

Prancūzas į F1 sugrįš tik kitą lenktynių savaitgalį, kuris vyks Meksikoje. Yra kalbama, kad Daniilo Kvyato vieta „Toro Rosso“ nėra garantuota likusioms trejoms lenktynėms po Amerikos.

Le Mans nugalėtojas B. Hartley buvo pakviestas šiam savaitgaliui, tačiau jo buvimas komandoje gali užsitęsti, o tai reikštų, kad D. Kvyatas ir vėl būtų pakeistas. Bet greičiausiai tai priklausys nuo to, kaip Naujosios Zelandijos lenktynininkas pasirodys lenktynėse šį savaitgalį.

„Toro Rosso“ dar nėra paskelbusi, kas užims bolidus 2018 metais, o ruso perspektyvos atrodo labai niūrios.

Reklama

2 Komentarai (-ų)

    • Greiciausiai, bet man jis panasus i Maxa 🙂 Abu baisiai velesi i incidentus, nera toks prastas galbu tas Kvyatas, bet jam tiesiog nepaejo 😀

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia