Trys komandos prieštaravo „Force India“ komandos perėmimui

0
force india

Pranešama, kad „McLaren“, „Renault“ ir „Williams“ komandos prieštaravo pasiūlymui perimti „Force India“ komandą naujiems savininkams dėl prizinio fondo dalybų.

Pasak Auto Motor und Sport, Formulės 1 vadovas Chase Carey kalbėjosi su visomis komandomis Vengrijos GP savaitgalio metu ir norėjo gauti patvirtinimą iš visų ekipų, kad prizinis fondas atitektų komandai, kuri turės kitą pavadinimą.

Reklama

Tačiau „McLaren“, „Renault“ ir „Williams“ atrodo, kad prieštaravo tokiam planui ir labai anksti pradėjo priešintis prasidėjus perėmimo deryboms, kai „Force India“ komandai buvo paskirtas bankroto administratorius.

„McLaren“ ir „Renault“ laukė „Liberty Media“ planų dėl restruktūrizacijos, kuri turėjo pateikti siūlymą biudžetų lubų įvedimui. Tuo tarpu „Renault“ protestavo, nes nėra patenkinti tuo, kiek galios sporte turi „Ferrari“ ir „Mercedes“ ekipos, kurios pradėjo kurti savo dukterines ekipas.

„Force India“ gali prarasti apie 150 milijonų JAV dolerių už TV transliacijas, jeigu ekipos pavadinimas pasikeis. Jie taip pat nepretenduos į prizinį fondą kelis pirmuosius sezonus, jeigu bus įforminta visiškai nauja ekipa.

Mažiausiai 400 darbuotojų iškilo grėsmė prarasti darbus, jeigu įvyktų visiškas komandos uždarymas ir derybų procesas nepasisektų. Tai reikštų, kad čempionate dalyvautų tik 9 komandos ir 18 lenktynininkų.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments