„Force India“ perėmė bankroto administratorius dėl skolos S. Perezui

0
sergio perez

„Force India“ atsidūrė sudėtingoje situacijoje, kai penktadienį komandą perėmė bankroto administratorius ir pranešama, kad tai įvyko būtent dėl Sergio Perezo pateiktos paraiškos dėl skolos grąžinimo.

Jau kurį laiką buvo žinoma, kad Formulės 1 komanda turi rimtų finansinių problemų ir niekaip nesuranda investuotojų, kurie galėtų išpirkti komandą.

Reklama

Situacija visiškai įkaito penktadienį, kai komandai buvo paskirtas bankroto administratorius po teismo posėdžio Londone.

„Šį penktadienio vakarą po teismo posėdžio, „Force India“ F1 komandai buvo paskirtas administratorius“ – sakė komandos vadovas Bobas Ferneley.

Pasak pranešimų, tokie veiksmai buvo sukelti dėl jų pačių lenktynininko Sergio Perezo ir jam neišmokėtos skolos.

Meksikietis atvykęs į Vengriją teigė, kad komandos finansinė situacija yra absoliučiai kritinė ir ekipa jam skolinga daugiau, kaip tris milijonus eurų.

Jo teisininkų komanda teismui pasakė, kad „Force India“ greitai bus arba jau yra nemoki ir negali padengti savo skolų.

Teismui parengta paraiška buvo remiama ir „Mercedes“, kuriems manoma „Force India“ yra skolinga apie 10 milijonų eurų.

Ekipa tikisi, kad sulauks naujo investuotojo artimiausiomis savaitėmis, kadangi pasirodė gandų, kad komandą gali perimti Lance Stroll tėvas, o naujausi gandai skelbia apie milijardieriaus ruso Dimitrijaus Mazepino tėvo galimą investiciją į komandą.

Energetinių gėrimų kompanija paskutinę minutę atliko 30 milijonų svarų sterlingų finansinę injekciją komandai dar penktadienį, tačiau teismas vistiek paskyrė bankroto administratorių.

Koncernas teigė, kad tokių veiksmų buvo galima išvengti, o prie to labai stipriai prisidėjo „Mercedes“, Sergio Perezas, Julianas Jakobi [S. Perezo vadybininkas] ir „BWT“ ir jų elgesį pavadino gėdingu.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia