T. Wolffas greičiausiai duos nurodymą dar kartą panaudoti komandinę taktiką

0
toto wolff

Toto Wolffas pripažino, kad prireikus panaudoti komandinę taktiką, jis greičiausiai tą ir padarys dar šio savaitgalio lenktynėse JAV.

„Mercedes“ vadovas puikiai žino, kad Lewisui Hamiltonui iškovojus 8 taškais daugiau už Sebastianą Vettelį, britas jau šį savaitgalį penktą kartą galėtų tapti pasaulio čempionu.

Reklama

Nors dar liko keturios lenktynės iki sezono pabaigos, T. Wolffas sako, kad prireikus, jis ir dar kartą panaudos komandinę taktiką lenktynėse Ostine.

„Mes diskutavome ir priimti sprendimą buvo nepaprastai sunku“, – sakė T. Wolffas.

„Prireikus, sekmadienį, aš greičiausiai rinkčiausi komandinės taktikos panaudojimą, nors giliai širdyje aš to nekenčiu. Bet pamatysime, kaip mums klostysis sekmadienis.“

„Diskutavome apie 2007 metų scenarijų, kai čempionatas buvo praloštas likus dar dvejoms lenktynėms mažu taškų skirtumu. Todėl dabar mums reikia pilnai koncentruotis į kiekvieną dieną ir jeigu taškų užteks, tada mes džiaugsimės ir labai švęsime.“

„Jeigu tai neįvyks, tada mes keliausime į kitą etapą ir stengsimės iš visų jėgų įvykdyti savo planą.“

Brito konkurentas kovoje dėl titulo S. Vettelis buvo nubaustas 3 startinių pozicijų bauda, dėl nepakankamai sumažinto greičio raudonų vėliavų stadijos metu.

Tačiau T. Wolffas įsitikinęs, kad apie baudos pritaikymą reikėtų gerai padiskutuoti, kadangi su panašiomis situacijomis buvo susidarę Danielis Ricciardo Australijoje ir Estebanas Oconas Japonijoje.

„Manau, kad apie tai mes turime kalbėti, kadangi teisėjų ir bolido saugumas atitvaruose yra labai svarbus dalykas.“

„Turime pažiūrėti į taisykles, nes mes tiesiog norime išvengti starto pozicijų baudų, tačiau sujungti šiuos du dalykus nėra labai paprasta.“

Antroje treniruotėje „Ferrari“ tempas buvo lėtesnis apie 5 sekundes nei tas, kurį demonstravo „Mercedes“, tačiau T. Wolffas sako, kad tai nėra tikrasis jų tempas.

Italų ekipa į Ameriką atsivežė ir atnaujinimų savo technikai, dėl kurių „Mercedes“ vadovas atrodo nustebintas.

„Labai įdomu, nes tai reiškia, kad jie dar nepasiduoda ir toliau stipriai spaudžia su šių metų bolido tobulinimu.“

„Spėju, kad dauguma komandų jau išjungė šių metų mygtuką ir dirba ties ateinančio sezono bolido kūrimu.“

„Jeigu jie atsivežė dalių į Ostiną, tai reiškia, kad jie nebuvo pilnai persijungę į kitų metų bolido kūrimą, kas yra labai įdomu.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments