Sebastianui Vetteliui 3 starto pozicijų bauda

0
sebastian vettel ferrari

Sebastianas Vettelis JAV GP lenktynes pradės trimis pozicijomis žemiau nei jo iškovota vieta kvalifikacijoje.

Sebastianui Vetteliui skirta bauda yra už tai, kad jis nepakankamai sulėtino greitį, kai trasoje buvo pradėtos mojuoti raudonos vėliavos.

Tokią pačią baudą prieš dvi savaites gavo Estebanas Oconas, o Danielis Ricciardo ją užsidirbo pirmosiose sezono lenktynėse – Australijoje.

Reklama

„Pamačiau vėliavą ir sulėtinau, pradėjau dairytis aplinkui, kad pamatyčiau kur yra kitas bolidas, ar jis tik užstrigęs žvyre, o gal atsimušęs į sieną, ar galbūt jis buvo 9 ar 10 posūkiuose“, – situaciją pasakojo Vettelis.

„Tada aš dar labiau sulėtinau, kad tikrai nepažeisčiau taisyklių. Jiems pasirodė, kad aš tai dariau per ilgai. Mano nuomone aš viską dariau nedelsdamas. Akivaizdu, kad vėliavas aš mačiau. Aš sulėtinau ir apsidariau, kur aš važiuoju.

Aš manau, kad taisyklės turėtų būti traktuojamos vadovaujantis logika. Man regis pirmas kartas šiemet, kai tai nutinka lyjant, o kai lyja sulėtinti reikia kur kas daugiau nei normaliom sąlygom. Reikia važiuoti apie 30-40 km/h greičiu, tam, kad nepažeistum taisyklių.

Mano nuomone taip staigiai sulėtinti yra pavojinga, ypač jei yra bolidų netoli tavęs. Jie juk gali į tave atsitrenkti. Dabar, atrodo, kad svarbiau negauti baudos.“

Vokiečiui taip pat buvo skirti du baudos balai.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia