„Sauber“: būtų logiška leisti lenktyniauti jauniems pilotams

0
frederic vasseur

„Sauber“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras sako, kad būtų logiška komandoje leisti lenktyniauti tokiems jauniems lenktynininkams kaip Charles Leclercas.

„Sauber“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras prisijungė prie komandos dar tik prieš mėnesį, tačiau iš kart ėmėsi veiksmų spręsti situaciją dėl 2018 metų variklių. Sutartis su „Honda“ buvo atšaukta ir vietoje to, komanda susitarė dėl ilgalaikės sutarties su „Ferrari“.

Reklama

Paskelbus apie naują variklių sutartį, „Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne sakė, kad „Sauber“ galėtų tapti dukterine italų ekipa, kuri paruoštų savo jaunuosius lenktynininkus.

Nors F. Vasseuras ir sutinka, kad tai yra pakankamai logiškas žingsnis, tačiau sako, kad kol kas lenktynininkai nėra jų pagrindinis derybų objektas.

„Kaip komandai, toks žingsnis būtų logiškas turėti kažką kaip Charles Leclercas ar kitą jauną pilotą“, – sakė F. Vasseuras.

„Tačiau dar šiek tiek per anksti kalbėti apie lenktynininkus. Turime greitai užbaigti variklio tiekimo susitarimą. Būtų didelė klaida įmaišyti lenktynininkus į šią diskusiją. Tačiau diskusiją su jais mes turėsime per keletą artimiausių savaičių.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia