Oficialu: „Sauber“ nuo 2018 m. naudos naujus „Ferrari“ variklius

3
Sauber C36-Ferrari

Vakar (ketvirtadienį) nutraukusi preliminarų susitarimą su „Honda“ dėl japonų kompanijos variklių naudojimo nuo 2018 metų, „Sauber“ ekipa šiandien paskelbė pasiekusi naują daugiametį susitarimą su „Ferrari“.

Pažymėtina, kad tai nebus nauja sąjunga, kadangi „Sauber“ ir „Ferrari“ bendradarbiauja jau nuo 1997 m.

Reklama

Tiesa, 2006-2009 m. „Sauber“ ekipą buvo įsigijęs „BMW“ koncernas ir tuo metu komanda naudojo minėto gamintojo variklius. „BMW“ pasitraukus iš sporto, „Sauber“ atgavo „nepriklausomybę“ ir atnaujino bendradarbiavimą su italais.

Pastebėtina, kad jei šiemet šveicarų ekipa naudoja metų senumo „Ferrari“ jėgainės versiją, tai, pagal naująjį susitarimą, nuo kitų metų ekipa gaus naujausios modifikacijos italų variklius.

„Man labai malonu patvirtinti (žinią) apie tolesnį ilgametį mūsų bendradarbiavimą su variklių tiekėja „Scuderia Ferrari“. Bendra „Sauber“ ir „Ferrari“ patirtis sukūrė tvirtą pagrindą, kuris ir ateityje mums leis greitai ir veiksmingai judėti pirmyn, tobulinant 2018 m. bolidą.

Esu įsitikinęs, kad kartu galime pasiekti rezultatų, atspindinčių tą aistrą ir ryžtą, kuris buvo ir tebėra būdingas „Sauber“ komandai“, – susitarimą komentavo „Sauber“ komandos vadovas Frederikas Vasseuras.

Reklama

3 Komentarai (-ų)

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia