„Red Bull“ spaudžia Danielį Ricciardo dėl sutarties pratęsimo

0
daniel ricciardo

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris iškėlė ultimatumą Danieliui Ricciardo dėl sutarties atnaujinimo ir pratęsimo.

Dabartinis australo kontraktas su „Red Bull“ baigs galioti 2018 metų sezono pabaigoje. Kinijos GP nugalėtas pasakė aiškiai, kad jis eis į tą komandą, kuri sugebės jam pasiūlyti pergalingą bolidą.

Reklama

Po paskutinės D. Ricciardo pergalės, itin suaktyvėjo gandai ir buvo skelbiama, kad jis derasi su „Mercedes“ ir „Ferrari“ komandomis. Tačiau pats australas neatmetė galimybės likti ir „Red Bull“, jeigu jie pasiūlys tinkamą bolidą.

Šią savaitę pasirodė pranešimai, kad D. Ricciardo jau turi pasirašęs išankstinę sutartį su „Ferrari“, todėl iki birželio 30 dienos, jis negali derėtis su kitomis ekipomis.

Tuo tarpu „Red Bull“ komandos bosas C. Horneris australui iškėlė ultimatumą, ir dėl savo ateities jis turi apsispręsti iki rugpjūčio mėnesio.

„Vėliausiai sprendimas turi būti priimtas iki vasaros pertraukos“, – sakė C. Horneris.

„Mes nenorime laukti amžinai. Mes turime gerų variantų. Mūsų prioritetas – tęsti darbą su Danieliu. Jeigu tai nesuveiks, mes rinksimės kitus variantus.“

Jeigu D. Ricciardo komandoje neliktų, greičiausiai jo vietą užimtų Carlosas Sainzas, kuris šiuo metu paskolintas „Renault“ komandai.

„Labiausiai akivaizdus pasirinkimas būtų Carlosas Sainzas. Jis yra pririštas prie mūsų kontrakto. Tačiau ir be jo turime keletą jaunų lenktynininkų.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia