Gandai: D. Ricciardo turi susitarimą su „Ferrari“

8
sebastian vettel daniel ricciardo

Pranešama, kad Danielis Ricciardo pasirašė išankstinę sutartį su „Ferrari“ ekipa, kai australo ateitis Formulėje 1 šiuo metu yra itin stipriai aptarinėjama.

Australas tapo viena daugiausiai aptarinėjamų temų šį sezoną, kadangi jo sutartis su „Red Bull“ baigs galioti šio sezono pabaigoje. Susidomėjimas juo tapo dar didesnis po pergalės Kinijos GP lenktynėse.

Reklama

D. Ricciardo neseniai sakė, kad iki šiol nebuvo kontaktavęs su „Mercedes“ ir „Ferrari“, kurie po šio sezono turės laisvas vietas savo komandose. Tačiau Markas Hughes galvoja priešingai.

„Yra labai daug įvairiausių sutarčių pasirašymo būdų, tačiau ši yra pasirašyta abiejų pusių ir yra nustatyta data (manoma, kad tai birželio 30 diena). Iki šio laiko, ne viena iš pusių negali oficialiai derėtis su kita“, – rašo M. Hughes.

„Tokiu susitarimu lenktynininkas save užrakina ir nustatytą laiką negali dalyvauti lenktynininkų rinkoje. Derybos ir visos paslaugos susijusios su lenktynininku priklauso komandai (šiuo atveju „Ferrari“).“

„Tokiu atveju jam bus mokami pinigai. Tarp nustatytų datų, jis ir „Ferrari“ gali vesti derybas dėl ateities kontrakto. Tokia praktika yra įprasta Formulėje 1.“

Jeigu D. Ricciardo pakeistų Kimi Raikkoneną raudonąjame bolide, australas ir vėl prisijungtų prie buvusio komandos draugo Sebastiano Vettelio. Kartu jie lenktyniavo 2014 metais „Red Bull“ ekipoje.

Reklama

8 Komentarai (-ų)

  • Na as nezinau ko ten bijoti…bet manau yra lengviau, kai nera vidines trinties, jeigu nebutu buve vidines trinties, jau HAM tikrai butu 5 kart cempionas 🙂 nemanau kad VET to nori…Prie gero prinprantama yra toks posakis 🙂 Manau VET atejo i Ferrari nuo pat pirmo sezono kaip numero uno…

  • Kol kas mes cia tik speliot galim, nes nieko konkretaus nera. Gal cia tik paprasciausias gandas, bet jeigu ne, tada tikrai turetu but idomu pas Ferrarius 😀

  • Nežinau, man kažkodėl puikiai jie kartu atrodytų. Jei Ferrari turi galimybę pas save turėti Ricciardo, tai tikrai negalvos vietoj jo imti kažko silpnesnio – juk komandinis titulas italams svarbiausias.

  • Komandinis gal ir svarbiausias, bet galvoju, kad ir lenktynininkų svarbus. Lenktynininkai pasirašydami sutartis tikrai galvoja ir apie savo šansus tapti čempionais, todėl gali paprašyti ir išskirtinių sąlygų.

   Juo labiau tokios komandos kaip Ferrari ir Mercedes nėra linkusios imti lenktynininkų tokių, kaip Charles Leclerc ar koks Pierre Gasly, jie laukia kol tas jaunimėlis kažką įrodys. Toks dabar yra tapęs Danielis Ricciardo, ir jis turi visas teises diktuoti savo sąlygas, nes iš laisvų agentų yra bene geriausias pasirinkimas bet kuriai komandai, neskaitant Hamiltono. Nematau jokio kito geresnio pasirinkimo, kaip Danielis.

   Todėl pasirinkus Danielį tiek Ferrari tiek Mercedes, turės tikrai derinti reikalus ir su tais Numeris 1 lenktynininkais, kaip Hamiltonas ar Vettelis, nes Danielis nėra koks nors pastumdėlis ir galvoju, kad į sutartį tikrai įsitrauks tokį punktą, kad jeigu situacija taptų panaši į Raikkoneno, jis galėtu nutraukti kontraktą.

 1. Ferrari visada buvo komanda su aiškiu nr1 ir nr2, kažkaip vet + ricc šioje vietoje nelimpa, aš ir manau, kad tai sunkiai tikėtina, bet ,maža kas 🙂

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia