FIA nesiruošia keisti bolidų svėrimo tvarkos

0
@CharlieWhitingF1 charlie whitingas fia

Charlie Whitingas sako, kad jie nesvarsto galimybės keisti svėrimo tvarkos, nors jas sukritikavo S. Vettelis ir D. Ricciardo.

Brazilijoje permainingu oru vykusioje kvalifikacijoje Sebastianas Vettelis skubėdamas, kuo greičiau būti pasvertas sulaužė FIA svarstykles.

Už tai vokietis susilaukė įspėjimo ir 25 tūkstančių eurų piniginės baudos.

Reklama

Nors Ricciardo sako, kad galiojančios svėrimo taisyklės nėra visiškai teisingos C. Whitingas teigia, kad jie nesiruošia keisti esamų taisyklių.

„Visada išlieka tikimybė, kad tave pakvies pasisverti“, – sako Charlie. „Tai jie puikiai žino ir visada turėtų žinoti atsižvelgti į tokią galimybę.

Dabar kai kurie teigia, kad taip jie praranda minutę. Čia tikrai nėra jokios taisyklės. Jo Baueris visada stengiasi sustabdyti pirmą įvažiuojantį bolidą, nes dažniausiai bolidas, kuris apsuko tik apšilimo ratą ir grįžta į garažą turi techninių problemų. Tai, kad strateginiais sumetimais grįžta abu bolidai yra neįprasta praktika. Bet kartais taip nutinka.“

Sverti bolidus kvalifikacijoje reikia ir procedūrų tvarka keičiama nebus.

„Jie negali sverti per mažai. Mes nenutrauksime svėrimų kvalifikacijos metu. Visgi kai oro sąlygos bus permainingos, jei sportininkai užsuks keistis padangų, mes jų nesversime. Bet taip bus tik kai bus permainingos oro sąlygos. Mes pranešėme, kad jei pradės lyti, arba trasa pradės džiūti mes svėrimų neatlikinėsime.“

 

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia