Daniilo Kvyato karjera Formulėje 1 baigta?

7
pertauka

„Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko patvirtino, kad Daniilas Kvyatas į „Toro Rosso“ komandą nebegrįš, o tai reiškia, kad ruso ateitis F1 yra labai miglota.

Daniilas Kvyatas buvo ilgalaikės perspektyvos „Red Bull“ jaunuolių programos narys. 2014 metais jis į Formulę 1 atėjo kaip „Toro Rosso“ komandos lenktynininkas, o 2015 metais pateko į pagrindinę „Red Bull“ komandą Sebastianui Vetteliui išėjus į „Ferrari“.

Reklama

2016 metais rusas buvo perkeltas atgal į „Toro Rosso“ prieš lenktynes Ispanijoje. Šiemet Malaizijoje ir Japonijoje jį pakeitė Pierre Gasly, tačiau rusas į komandą sugrįžo lenktynėse Amerikoje, nes Carlosas Sainzas persikėlė į „Renault“, o Pierre Gasly turėjo dalyvauti Super Formula lenktynėse.

Daniilas Kvyatas lenktynėse Ostine iškovojo vieną tašką, tačiau pats pripažino, kad jis nėra užtikrintas dėl savo ateities. Vėliau „Toro Rosso“ paskelbė, kad Meksikos lenktynėse bolidus vairuos Pierre Gasly ir Brendonas Hartley.

Ši pora dalyvaus likusiose šio sezono lenktynėse. 2018 metų lenktynininkų pora dar nėra aiški, tačiau Helmutas Marko atskleidė, kad Daniilas Kvyatas nebegrįš.

„Kvyatas daugiau nebelenktyniaus“, – sakė Helmutas Marko.

„Mes nebetikime, kad jis galėtų tapti geresniu. Gasly ir Hartley užbaigs sezoną nuo dabar, o pasibaigus jam, po Abu Dabio lenktynių mes juos įvertinsime.“

Šiuo metu „Toro Rosso“ komanda užima šeštą vietą konstruktorių įskaitoje, o po šio sezono italų ekipa naudos „Honda“ variklius.

Reklama
avatar
3 Komentarų gijos
4 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
5 Komentarų autoriai
deivecMykolasPraeivisevbiSTFU Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
STFU
STFU

Rusai ašaras brauks per helovyną 🙂 bet tai čia gal nagus prikišo Trumpas? Jei dings ir Checco, o atsiras JAV lenktynininkas tai bus viskas aišku:-)

evbi
evbi

Kvyato karjera baigta Toro Rosso komandoje, o del formules dar neaisku, nes yra gandu, kad derasi su Williams.