Christianas Horneris: „Ferrari“ grasinimai trauktis yra tik gąsdinimas

2
Christianas Horneris

Christianas Horneris kritikuoja „Ferrari“ grasinimus trauktis iš F1 dėl naujų variklių ir sako, kad jie niekur nedings ir toliau dalyvaus šiame sporte.

Neseniai „Liberty Media“ pateikė pasiūlymus dėl 2021 metų variklių koncepcijos su tikslu mažinti kainą, išlaidas ir padidinti variklio garsą. Dėl to buvo nepatenkinti „Renault“ ir „Mercedes“, tačiau aštriausiai į tai sureagavo „Ferrari“ ir pagrasino palikti sportą, jeigu naujasis formatas bus patvirtintas.

Reklama

Tačiau „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris kritikuoja „Ferrari“ grasinimus ir sako, kad niekur jie neišeis.

„Jie grasins, kad jiems Formulė 1 yra nereikalinga, tačiau kokia kita moto sporto kategorija „Ferrari“ komandai gali pasiūlyti tokią platformą, kokia yra Formulėje 1?“ , – kalbėjo Christianas Horneris.

„Abu subjektai visą laiką ėjo kartu ir tai darė nuo šio čempionato pradžios. Niekas nenori prarasti „Ferrari“. Tačiau aš nemanau, kad pati „Ferrari“ gali sau leisti prarasti Formulę 1.“

„Dabar girdėsime daug politinių žaidimų ir krūtinių išpūtimo, tačiau kai muzika nustos groti, jie nurims ir toliau čia liks.“

Reklama

2 Komentarai (-ų)

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia