FIA pristatė taisykles, kurios galios po 2021 metų, tačiau ne visi liko patenkinti tuo, ką pamatė.

Pirmasis nuomonę išsakė Toto Wolffas, kuris sako, kad „Mercedes“ ne viskas patinka. Visų pirma tai tam, kad variklis atitiktų taisykles, reikės sukurti visiškai naują variklį, o tai visiškai prieštarauja išlaidų mažinimo politikai.

Taisyklių pristatyme antradienį dalyvavo visi dabar dalyvaujantys sporte gamintojai, taip pat ir galvojantys apie galimybę ateiti į F1. Vienas labiausiai aptariamų galimų būsimų naujokų yra „Aston Martin“.

Reklama

„Aston Martin“ atstovas sako, kad būsimi variklių standartai atrodo įdomiai ir jie apsvarstys galimybę kurti variklį. Tuo tarpu „Mercedes“ sako, kad taisyklės turi būti peržiūrėtos, nes tai iš dalyvaujančių čempionate gamintojų pareikalaus didelių išlaidų.

„Tai kas pateikta yra jų pasiūlymas, su kuriuo mes dar nesutikome“, – Wolffas sakė BBC žurnalistams. „Pagrindinis šių ateities taisyklių trūkumas, kad mums reikės kurti visiškai naują variklį, tai bus nauja milžiniška investicija.“

„Tai kažkiek parodo dabartinę situaciją ir požiūrį į dalyvius, nes nei vienas čempionate dalyvaujantis gamintojas nebuvo sužavėtas šio plano“.

„Nauja kryptis turėjo tiesiogiai išspręsti dvi problemas: variklių kainą ir garso lygį – visa tai turėjo būti įlieta į F1 ateities viziją. Kol kas mes nieko panašaus nematėme“.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia