Bernie Ecclestonas: Hamiltonas bandė Vetteliui pridaryti problemų

8
bernie ecclestone

Bernie Ecclestonas įsitikinęs, kad Lewisas Hamiltonas bandė Sebastianui Vetteliui pridaryti problemų Azerbaidžane, dėl ko vėliau pratrūko vokietis.

S. Vettelis turėjo problemų išlaikyti už jo esančius pilotus restartų metu, todėl jis stengėsi važiuoti kuo arčiau L. Hamiltono bolido galo, saugos automobilio fazės metu.

Reklama

„Ferrari“ lenktynininkas bakstelėjo į brito bolido galą ir abu patyrė nežymią žalą. Tačiau S. Vettelis pagalvojo, kad L. Hamiltonas pabandė patikrinti jo budrumą pristabdydamas.

Po šio incidento, „Ferrari“ lenktynininkas privažiavo prie L. Hamiltono ir sukėlė nežymų kontaktą, už kurį buvo nubaustas. Tačiau Bernie Ecclestonas sako, kad tai L. Hamiltono kaltė.

„Lenktynėse Baku, Lewisas Hamiltonas bandė pridaryti problemų Sebastianui Vetteliui stabdydamas ir sukėlė incidentą“, – sakė buvęs Formulės 1 bosas.

„Sebastiano Vettelio reakcija į tai buvo pakankamai normali, kad Lewisas Hamiltonas žinotų ir suprastų jo ketinimus.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
akkmuo
akkmuo
2017 27 birželio 18:37

senukas jau visai vėjus šneka, ką galiu pasakyt.
„reakcija pakankamai normali“ išvis, skiedžia žmogus.
per kurią vietą jo reakcija buvo „normali“? 😀

DNR
DNR
Reply to  akkmuo
2017 30 birželio 02:18

O kokia reakcija būtų normali?Kas sakė kad jūsų nuomonę normali yra normali. Kas tai yra normali? . Čia buvo Sebo reakcija, šioje situacijoje. Per futbolo rungtynes tokios reakcijos dažnai būna, tai pasistumdimas. Geltonos kortelės ar įspėjimai.

akkmuo
akkmuo
Reply to  akkmuo
2017 1 liepos 02:05

ta prasme, koks save ir kitus gerbiantis lenktytninkas rizikuotų savo/kito lenktyninko bolidu?
jis turi lenktyniaut, o ne MOKYT jo priešininkus.
už jį teisėjai turi spręst, o ne jis pats. vaikiškas poelgis ir tiek

Fone
Fone
2017 27 birželio 21:08

Gaut tai jis gal ir gaus, bet kad ne trasoj reikejo pystelt tai tikrai, itariu teisejai, gal net butu nubaude lewisa, ale po sebo bajeriu, tai nebuvo ir ko lewisa baust

Andrius
Andrius
2017 27 birželio 21:27

…kas jums darosi, negi kažką išsprendžia „kažkam pystelėjimas“… gal grįžkit į civilizaciją…

STFU
STFU
Admin
Reply to  Andrius
2017 29 birželio 07:31

ta prasme pystelt galima tai už uždarų durų, nebūtinai smurtą turiu omeny, galima ir kažkaip kitaip, ar tai žodiškai išsispręsti viską, ar dar kažkaip, o trankymaisi man irgi ne prie širdies, nes dabar nieko neįvyko baisaus, bet kažkada kažkas gali nepaskaičiuot ir turėsim du DNF, arba netgi kažkokių traumų pas pilotus. bet vėlgi, čia pasirodo ne naujiena sporte, Ricciardo Kinijoj trintelėjo Vetteliui ir ten tikrai viskas galėjo baigtis daug blogiau nei dabar garsiai eskaluojamoje situacijoje