Bernie Ecclestonas: Hamiltonas bandė Vetteliui pridaryti problemų

8
bernie ecclestone

Bernie Ecclestonas įsitikinęs, kad Lewisas Hamiltonas bandė Sebastianui Vetteliui pridaryti problemų Azerbaidžane, dėl ko vėliau pratrūko vokietis.

S. Vettelis turėjo problemų išlaikyti už jo esančius pilotus restartų metu, todėl jis stengėsi važiuoti kuo arčiau L. Hamiltono bolido galo, saugos automobilio fazės metu.

Reklama

„Ferrari“ lenktynininkas bakstelėjo į brito bolido galą ir abu patyrė nežymią žalą. Tačiau S. Vettelis pagalvojo, kad L. Hamiltonas pabandė patikrinti jo budrumą pristabdydamas.

Po šio incidento, „Ferrari“ lenktynininkas privažiavo prie L. Hamiltono ir sukėlė nežymų kontaktą, už kurį buvo nubaustas. Tačiau Bernie Ecclestonas sako, kad tai L. Hamiltono kaltė.

„Lenktynėse Baku, Lewisas Hamiltonas bandė pridaryti problemų Sebastianui Vetteliui stabdydamas ir sukėlė incidentą“, – sakė buvęs Formulės 1 bosas.

„Sebastiano Vettelio reakcija į tai buvo pakankamai normali, kad Lewisas Hamiltonas žinotų ir suprastų jo ketinimus.“

Reklama

8 Komentarai (-ų)

 1. senukas jau visai vėjus šneka, ką galiu pasakyt.
  „reakcija pakankamai normali“ išvis, skiedžia žmogus.
  per kurią vietą jo reakcija buvo „normali“? 😀

  • O kokia reakcija būtų normali?Kas sakė kad jūsų nuomonę normali yra normali. Kas tai yra normali? . Čia buvo Sebo reakcija, šioje situacijoje. Per futbolo rungtynes tokios reakcijos dažnai būna, tai pasistumdimas. Geltonos kortelės ar įspėjimai.

  • ta prasme, koks save ir kitus gerbiantis lenktytninkas rizikuotų savo/kito lenktyninko bolidu?
   jis turi lenktyniaut, o ne MOKYT jo priešininkus.
   už jį teisėjai turi spręst, o ne jis pats. vaikiškas poelgis ir tiek

  • Mums lengva kalbeti, kai nelenktyniaujam ir nekovojam del titulu 🙂 Manau, kad kiekvienam salme ten skirtingi zmones, vieni karstesni, kiti ramesni. Tas pats Kimis, atrodo, kad jam viskas ten dzin, bet pazek kai rekia per radija, jeigu kas negerai 😀

 2. Gaut tai jis gal ir gaus, bet kad ne trasoj reikejo pystelt tai tikrai, itariu teisejai, gal net butu nubaude lewisa, ale po sebo bajeriu, tai nebuvo ir ko lewisa baust

  • ta prasme pystelt galima tai už uždarų durų, nebūtinai smurtą turiu omeny, galima ir kažkaip kitaip, ar tai žodiškai išsispręsti viską, ar dar kažkaip, o trankymaisi man irgi ne prie širdies, nes dabar nieko neįvyko baisaus, bet kažkada kažkas gali nepaskaičiuot ir turėsim du DNF, arba netgi kažkokių traumų pas pilotus. bet vėlgi, čia pasirodo ne naujiena sporte, Ricciardo Kinijoj trintelėjo Vetteliui ir ten tikrai viskas galėjo baigtis daug blogiau nei dabar garsiai eskaluojamoje situacijoje

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia