„Williams“ komanda svarsto galimybę praplėsti bendradarbiavimą su savo variklių tiekėja „Mercedes“ komanda ir kitą sezoną iš jų pirkti ir pavarų dėžes.

„Mercedes“ anksčiau skelbė, kad jie norėtų tokios komandos partnerės, kaip „Ferrari“ turi „Haas“, tačiau tokio lygio bendradarbiavimą „Williams“ iš kart atmetė.

Visgi kitą sezoną jie planuoja pirkti ir pavarų dėžes iš vokiečių gamintojo, nors iki šiol jie jas gamino patys.

Reklama

„Mes apie tai diskutuojame“, – pripažino Toto Wolffas iš „Mercedes“.

„Jie perka iš mūsų variklius, tad pridėti prie jų ir pavarų dėžes tikrai nieko naujo.“

„Kol kas jokių parašų nėra padėta, bet mes turime apie tai kalbėti ir planuoti, nes „Williams“ jau gerokai pasistūmėję su savo kitų metų bolidu.“

Tai ir vėl pakurstė kalbas, kad dabar labai sunkius laikus išgyvenanti „Williams“ gali tapti mažąja „Mercedes“ komanda, ypač po to, kai Paddy Lowe pasakė, kad jie svarsto visus variantus.

„Formulė 1 keičiasi“, – sako Paddy. „Patys pirmieji, kurie nustojo gamintis sau pavarų dėžes buvo „Force India“. Iki tol visi save vadino gamintojais jei negamindavo tik variklio.

Ne ilgai trukus daugiau komandų pradėjo pirktis sau pavarų dėžes. Dabar yra „Haas“ verslo modelis, kai tu perki viską kas nėra draudžiama.

Mes kalbamės apie visus variantus, nes esame sau tai skolingi. Reikia žengti koja kojon su esamu laikmečiu ir žiūrėti, kas geriausia komandai.

Visgi „Williams“ turi ilgą savo istoriją kaip savarankiškas gamintojas, mes viską gaminame patys.

Mes turime galimybes ir išdidumą gamyba užsiimti patiems. Aš tikrai nemanau, kad staiga nubrauksime visą savo istoriją. Bet diskutuojame apie viską.“

Šiuo metu „Williams“ yra paskutinė iš visų gamintojų įskaitoje, kai dar vos prieš 3 metus komanda kovodavo dėl vietos ant podiumo.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia