„Williams“ komandoje gali atsidurti antras rusas – Artemas Markelovas

2
williams

Formulės 2 lenktynininkas Artemas Markelovas gali atsidurti „Williams“ komandoje ir teigia, kad jis nustos lenktyniauti, jeigu 2019 nepateks į Formulę 1.

Lance Strollas su savo tėvo finansiniu užnugariu be didesnių abejonių turėtų persikelti į „Force India“ ekipą. Tai gali nutikti dar šį sezoną, todėl „Williams“ turės ieškoti papildomų finansų 2019 metais. A. Markelovas ir jo rėmėjai iš Rusijos galėtų padengti sąskaitas.

Reklama

Vienas svarbus momentas yra tas, kad 23 metų rusas yra vienas iš nedaugelio lenktynininkų rinkoje, kurie turi super licenciją. Jis ją gavo peržengęs FIA reikalaujamą 40 taškų ribą, kai praėjusiais metais Formulės 2 čempionate užėmė antrą vietą, o Charles Leclercas tapo čempionu.

2018 metais rusas jau penktą sezoną dalyvauja šiame čempionate ir šiuo metu bendroje įskaitoje yra penktas.

A. Markelovas yra „Renault F1“ jaunimo programos narys, tačiau pati ekipa jau turi suformavusi savo lenktynininkų grandį – Nico Hulkenbergas su Danieliu Ricciardo, o Jackas Aitkenas yra atsarginis pilotas.

Viena didžiausių problemų, kad „Williams“ jau turi Sergey Sirotkiną ir jo rėmėją „SMP Racing“. Manoma, kad du rusai ir jų rėmimo paketai nesiderina tarpusavyje.

A. Markelovas Belgijoje teigė, kad jis ir jo rėmėjai dar nėra pilnai įsitikinę dėl 2019 metų planų, tačiau vylėsi, kad gaus šansą pasirodyti Formulėje 1 ir vairuoti bolidą jau kitais metais.

Paklaustas ar „Williams“ jam yra patraukus pasirinkimas, jis atsakė: „Taip, tikiuosi, kad jie į mane atkreips dėmesį, norės matyti savo bolide ir suteiks man galimybę.“

Rusas pripažino, kad nebeliks šeštam sezonui Formulėje 2, nes teigė, kad jis čia jau padirbėjo pakankamai nuo tada, kai 2014 metais prisijungė prie čempionato.

Jis teigė turįs du pasirinkimus – žvejyba arba Formulė 1.

„Williams“ komandos vieta turėtų būti pakankamai įdomi ir „Mercedes“ komandai, kuri ieško vietų, kur galėtų įterpti savo auklėtinį Estebaną Oconą.

Jeigu E. Oconas atsidurtų „McLaren“, tada „Mercedes“ galėtų rūpintis kito savo talento George Russelo perėjimu į „Williams“, kuris yra Formulės 2 lyderis.

Reklama

2 Komentarai (-ų)

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia