„Williams“ komanda yra ilgiausiai neapmokanti sąskaitų už suteiktas paslaugas komanda šiemet, pernai tokia komanda buvo „Force India“.

„Williams“ šiemet kyla sunkumų ne tik trasoje, pagal atskleistus duomenis jie pradelsia net 20 dienų po paskutiniojo apmokėjimo termino.

Įspūdingai atrodo ne tai, kad maža privati komanda vargsta su sąskaitų apmokėjimu, dvi gamyklinės komandos: „Mercedes“ ir „Renault“ pinigus tiekėjams perveda vos viena diena anksčiau.

Reklama

Vienintelė komanda apmokanti sąskaitas laiku yra „Force India“. Tai labai didelis žingsnis pirmyn, nes pernai būtent jie buvo paskutinėje vietoje. 1 dieną pinigus pervesti vėluoja „Red Bull“ ir „Toro Rosso“.

Tiesa šiame sąraše nėra atskleidžiama, kaip sekasi „Ferrari“ ir „Haas“ komandoms.

„Williams“ siejama ateityje su „Mercedes“ bendradarbiavimu panašiame lygyje, kaip dirba „Ferrari“ ir „Haas“. Pagrindinis „Williams“ rėmėjas „Martini“ baigs remti šią komandą šių metų pabaigoje, tad komandai teks labai pasistengti, kad kitas sezonas būtų geresnis nei šių metų.

„Šiemet mūsų rezultatai yra blogi, mums reikės padirbėti iš peties, norint pagerinti situaciją“, – sako Claire Williams. „Šį sezoną kova dėl taškų bus labai artima ir sunki, tai labai gerai sporto fanams, deja tai nėra labai gerai mums.“

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie