Vokiečių spauda: braška „Sauber“ ir „Honda“ partnerystė

6
@Sauber F1 Team Twitter

Spaudoje pasirodė pranešimų, kad neseniai pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp „Sauber“ ir „Honda“ gali nutrūkti net nepradėjus jos realiai įgyvendinti.

Vokiečių spaudos šaltinių teigimu, japonų gamintojo atstovai yra nepatenkinti Monishos Kaltenborn pasitraukimu iš komandos vadovo pareigų. Netgi teigiama, kad „Honda“ jau atšaukė sandorį.

Reklama

Vis dėlto, „Honda“ atstovas spaudai tokias spekuliacijas atmetė: „tai gryniausia spaudos spekuliacija, o mes spekuliacijų nekomentuojame. „Honda“ santykiai su „Sauber“ nėra pasikeitę“.

Žurnalistams susisiekti su „Sauber“ savininkų „Longbow Finance“ atstovu Pascaliu Picci bei gauti jo komentarą šiuo klausimu nepavyko.

Anksčiau P. Picci M. Kaltenborno išvykimą yra komentavęs taip: „tai įvyko abipusiu susitarimu dėl skirtingo požiūrio į komandos ateitį“.

Jeigu visgi nutiktų, kad japonų ir šveicarų partnerystė nutrūktų, „Sauber“ greičiausiai ir toliau naudotų „Ferrari“ variklius.

Reklama

6 Komentarai (-ų)

    • Aišku nėra oficialu, bet sunku būtų patikėti, kad šitiek pinigų išmetusi Honda viską mestų ir taip lengvai pasitrauktų…

  1. nebūtų pirmas kartas kai didele suma pinigų suma susūdoma ir dedama i kojas. Tiek Honda, tiek Toyota, tiek BMW, buvo čia tų gamintojų, variklius bandė gerus daryti Cosworth. Su tokia Hondos forma nieko keisto nebūtų, visgi McL jau nagai niežti pasiųsti juos, o Sauberis manau tik nukristų įsidėjęs Honda

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia