Vettelis prieš Kvyatą: Kinijos GP starto incidentas

8

Sebastianas Vettelis Kinjos GP starto metu pateko į nemalonų incidentą pirmąjame posukyje, kurio metu Red Bull pilotas Danilas Kvyatas ir S. Vettelio komandos draugas Kimi Raikkonenas, vokietį uždarė į „dėžutę“, todėl jam nepavyko išvengti susidūrimo su minėtuoju suomiu.

Mėgindamas išvengti susidūrimo su rusu, Vettelis pasuko vairą kairėn, tačiau ten jau buvo jo komandos draugas. Vokietis kaltino Red Bull pilotą Danilą Kvyata, jog šis atlėkė į pirmąjį posukį lyg išprotėjęs, kaip torpeda. Rusas gynėsi, jog jis tiesiog lenktyniavo ir tai buvo normalus lenkimas, o vokiečiui nepatiko, jog Kvyatas galvoja tik apie save ir galimai sugadino lenktynes Kimi Raikkonenui.

Reklama

Šiuo metu šis įvykis yra labai plačiai eskaluojamas ir vieningos nuomonės nėra. Lenktynių teisėjai šios avarijos net nesvarstė, nes greičiasuiai buvo nuspręsta, kad tai lenktyninis incidentas.

Tačiau gerbėjai nerimsta ir iki šiol bando įrodyti, kuris buvo teisus – Vettelis ar Kvyatas.

Siūlome atidžiau pasižiūrėti šio epizodo pakartojimą. Gal Jūs žinote, kuris yra kaltas šioje situacijoje, Vettelis ar Kvyatas?

Reklama
avatar
5 Komentarų gijos
3 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
5 Komentarų autoriai
deivecAndriusPraeivisevbiSTFU Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
STFU
STFU

na as nezinau net ka cia ir palaikyti, lyg ir vietos rusui buvo apsciai, zziurint vaizda is jo puses, vetelio net nesimato, bet vetelio kamera ziurint lyg ir buvo ko bijoti, tai cia gal abi puses teisios, o nukentejo labiausiai kimis 🙂 vietos lyg uzteke butu ir veteliui, bet kai viskas vyksta lb greit ir dar posukyje kai aplink bolidai, velnias zino kuris teisesnis

evbi
evbi

Video kėlimas yra labai gerai, tuo mes išsiskiriame iš kito lietuviško puslapio 🙂

mercedesss
mercedesss

geras puslapis, turite naują, pastovų lankytoją 🙂

evbi
evbi

Ačiū už gražius žodžius, rekomenduok ir draugams bei kolegoms, jei jie domisi f1 🙂

deivec
deivec

chebra…as siandien tik uztikau si saita…taipogi turite nauja lankytoja…nes delfio stilius jau uzkniso juodai