Toto Wolffas: Lewisas Hamiltonas nenugalimas, jeigu pasitaiko gera diena

0
lenktyniauti
@tecnicaformula1.com
@tecnicaformula1.com
@tecnicaformula1.com

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas sako, kad Lewisas Hamiltonas yra nenugalimas, jeigu jam pasitaiko gera diena.

Lewisas Hamiltonas laimėjo šešias iš  paskutinių septynių lenktynių, bei pavertė 43 taškų deficitą, prieš savo komandos draugą Nico Rosbergą, į 19 taškų pranašumą. Nors Nico Rosbergas turėjo kelis prastus startus paskutinėse dvejose lenktynėse, Toto Wolffas įsitikinęs, kad Hamiltonas yra tiesiog nesustabdomas, jeigu jam sekasi.

Reklama

„Tas vyrukas turi nuostabų talentą ir greitį, o jeigu dar ir gera diena – aš manau, kad jis tiesiog nenugalimas. Bet tai vistiek yra mechaninis sportas, o jis yra žmogus, todėl gali pasitaikyti gerų ir blogų dienų. Aš manau, kad būtent todėl jis nelaimi visų lenktynių iš eilės. Aš žaviuosi kaip tai vyksta, tai lyg ‘ping pongas’ tarp šių dviejų pilotų.“ sakė „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas.

Toto Wolffas įsitikinęs, kad kova dėl čempiono titulo, jo lenktynininkams, dar nepasibaigus, o viskas vėl įsižiebs grįžus po atostogų į Belgiją, Spa lenktynių žiedą.

„Jis [Hamiltonas] turėjo labai gerą seriją lenktynių. Labai panašiai kaip Nico, baigiantis sezonui ir prasidėjus šiam, jis panaikino deficitą ir dabar yra priekyje. Jeigu yra kažkokia varomoji jėga, tik nuo jo ir priklausys ar jis ją išlaikys. Bet mes matėme, kad abi pusės labai banguoja, man bus labai įdomu pamatyti, kaip viskas susiklostys po atostogų.“

 

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia