Pasirodė gandai, kad „McLaren“ priklausantis jaunasis lenktynininkas Lando Norrisas gali pakeisti „Toro Rosso“ lenktyniaujantį Brendoną Hartley.

B. Hartley kartu su P. Gasly F1 debiutavo pernai metų sezono gale, tačiau šiemet Pierre demonstruoja kur kas geresnę formą. Gasly yra iškovojęs 18 taškų, o Brendonas vos 1.

Kad „Toro Rosso“ greitai gali pakeisti lenktynininką, kuris jų netenkina matėme ne kartą, tad toks žingsnis nebūtų kažkas naujo.

Reklama

Ispanijos GP metu jau buvo pasirodę gandai, kad vietoje Hartley ne už ilgo važiuos „Mercedes“ lenktynininkas Pascalis Wehrleinas.

Tada paklaustas situaciją Brendonas pakomentavo taip: „Aš esu nustebęs sklandančiais tokiais gandais. Aš turiu galiojančią sutartį. Formulėje 1 visada sklando daug gandų, aš stengiuosi jų kuo mažiau skaityti.“

Visgi „Red Bull“ savo gretose šiuo metu neturi kuo pakeisti Hartley, todėl manoma jie dairosi į kitų komandų lenktynininkus.

Lando Norrisas, galbūt, jau kitą sezoną gali debiutuoti Formulėje 1, nes „McLaren“ komandą gali palikti tiek Fernando Alonso, tiek Stoffelis Vandoorne. Todėl manoma, kad britų komandai tai būtų naudinga, nes 2019 sezone, jei jiems prireiktų Norriso paslaugų, jis jau būtų patirties turintis lenktynininkas.

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie