„Toro Rosso“ nori kitą sezoną savo gretose matyti Danielį Ticktumą

0
ticktum red bull toro rosso

„Toro Rosso“ stengiasi pasiekti tai, kad 2019 jų komandoje galėtų lenktyniauti Danielis Ticktumas.

„Toro Rosso“ nesiseka surasti lenktynininkų poros kitam sezonui. Pirma jie tikėjosi, kad su jais liks Pierre Gasly, bet šis keliasi į „Red Bull“.

Tokiu atveju jie tikėjosi Brendoną Hartley pakeisti Lando Norrisu, bet Lando kitą sezoną lenktyniaus „McLaren“.

Reklama

Danielis Ticktumas prisijungė prie „Red Bull“ jaunųjų lenktynininkų akademijos 2017, tačiau jam nepavyko iškovoti super licencijos taškų, nes Formulės „Renault“ Eurocup 2.0 liko 7 lenktynininkų įskaitoje.

Ticktumo rezultatai GP3 buvo geri, tačiau ten jis liko vos 11, dėl blogos atkarpos viduryje sezono. O iškovota pergalė Makao GP reikalingų taškų jam nesuteikė.

„Red Bull“ norėjo viduryje sezono Danielį sodinti į bolidą bandymų metu, bet jis neturėjo reikiamų 14 taškų ir prašymas buvo atmestas.

Kol kas Ticktumas pirmauja 3 taškais prieš Mickč Schumacherį, bet pergalė šiame čempionate garantuoja 30 taškų, o startuoti F1 reikia turėti 40.

Super licencijos taisyklės buvo pakoreguotos po to, kai Maxas Verstappenas atėjo į Formulę 1 ir nuo tada nebuvo pritaikyta jokių išimčių.

Anoniminių šaltinių teigimu „Red Bull“ stengiasi FIA įtikinti duoti leidimą Ticktumui lenktyniauti Formulėje 1.

Ironiška tai, kad tik šiemet buvo sumažintas taškų skaičius duodamas už pergalę Formulės 3 čempionate iš reikalingų 40 iki 30, tam, kad jaunuoliai eitų lenktyniauti į Formulę 2.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia