TOP 3 komentarai po kvalifikacijos Prancūzijoje, kur nugalėjo Lewisas Hamiltonas, antroje vietoje liko Valtteri Bottas, trečioje – Sebastianas Vettelis.

Lewisas Hamiltonas: Oro sąlygos buvo ne tokios jau ir blogos. Trečia kvalifikacijos dalis nebuvo labai gera man, pirma ir antra tikrai buvo geresnės. Grįžti į Prancūziją labai smagu, čia fanai nuostabūs. Grįžti čia ir iškovoti pirmą startinę poziciją tiesiog super.

Reklama

Valtteri Bottas: Mano paskutinis ratas buvo visai geras. Turint omeny, kad praktiškai neįvyko trečios treniruotės tai mūsų rezultatas geras. 1 ir 2 startinės pozicijos komandai yra fantastiškas pasiekimas. Aš patenkintas naujuoju mūsų varikliu.

Sebastianas Vettelis: Čia labai sunku rasti gerus nustatymus. Aš stengiausi spausti iš paskutiniųjų. Po pirmojo rato trečioje dalyje galvojau sau, kad jei pasistengčiau įveikti ratą be klaidų tai šansų kovoti dėl pirmos vietos turiu. Visgi paskutiniu bandymu aš persistengiau, kai pradedi slysti tu laiką prarandi, o ne jo iškovoji, tad yra kaip yra. Pagal viską bolidas atrodo gerai, tad rytoj, manau, būsime konkurencingi

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia