T. Wolffas: jei ne S. Vettelio suktukas, jis lengvai būtų laimėjęs JAV

0
lenktyniauti
@tecnicaformula1.com

Toto Wolffas yra įsitikinęs, kad Sebastianas Vettelis būtų lengvai laimėjęs JAV GP lenktynėse, jeigu nebūtų lenktynių starte apsisukęs trasoje dėl kontakto.

Kovodamas su Danieliu Ricciardo dėl ketvirtos pozicijos, S. Vettelis po nežymaus kontakto apsisuko trasoje ir nusirito rikiuote žemyn. Tačiau lenktynes baigė ketvirtoje vietoje.

Reklama

Vokiečio komandos draugas Kimi Raikkonenas iškovojo pergalę, o T. Wolffas yra įsitikinęs, kad S. Vettelis būtų iškovojęs 25 taškus, jeigu ne kontaktas su D. Ricciardo.

„Įsivaizduokite, kad Sebastianas neapsisuko trasoje, manau, kad tokiu atveju jis būtų laimėjęs labai lengvai“, – sakė T. Wolffas.

„Lenktynininkų čempionatas tikrai kelia stresą, ir nors mes esame geroje padėtyje, aš visada sakau, kad mes negalime prarasti kamuolio. Praeityje mes tai esame matę kitose komandose ir konstruktorių įskaitoje, todėl laimėti mums yra labai svarbu.“

„Kol kas dar nieko nelaimėjome. Dar 129 taškai gali būti iškovoti su tais 66, kuriais turime dabar. Žinoma, kad tai geras pranašumas, tačiau negalime švęsti ir galvoti, kad trofėjų jau turime savo rankose, nes realiai mes jo dar neturime.“

Praėjusiais metais „Mercedes“ komandos tempas Meksikoje nebuvo aukštas, o įvykiai Ostine komandos vadovui šiek tiek kelia nerimą.

„Jūs turbūt žinote, kad aš visada dėl ko nors nerimauju. Ir taip, man Meksika ir vėl kelia nerimą.“

„Paskutinės trys lenktynės  mums buvo labai geros, galbūt net keturios labai geros. Reikalai judėjo su mumis taip, kaip mums ir reikėjo. Mes tai supratome, tačiau šiandien mes turime tokį bolidą, kuris nėra pakankamai greitas. Turime suprasti, kodėl taip įvyko.“

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie