Po pirmos dienos bandymų Ispanijoje Sebastianas Vettelis sako, suprantąs kodėl „Pirelli“ atvežė kitokias padangas į Ispaniją, nes ir „Ferrari“ būtų buvę sunkiau.

Ispanijoje ir dar dviejuose etapuose šiemet „Pirelli“ pakeitė padangos struktūrą, tam, kad būtų išvengta perkaitimų ir įtrūkimų.

Kai kas pradėjo skleisti gandus, mat toks žingsnis yra žengtas tik „Mercedes“ gelbėjimui. Po pirmos dienos bandymų S. Vettelis sako, kad dabar jam viskas aišku, jog čia ne jokie susitarimai tarp konkurentų ir padangų gamintojo.

Reklama

„Viskas tiesiog akivaizdu“, – sako vokietis. „Paprastai tokių sprendimų niekaip nepatikrinsi, tačiau šį kartą situacija visai kitokia. Po pirmos dienos mums kuo puikiausiai matyti, kad sekmadienį su įprastinėmis padangomis mums, greičiausiai, būtų kilę dar daugiau problemų.“

„Mano nuomone tai buvo teisingas sprendimas, o kad padangos mums dilo greičiau nei kitiems yra mūsų problema.“

Šiandien „Ferrari“ bolidą vairuos Antonio Giovanazzi, Sebastiano nuomone vakar dalyvauti bandymuose buvo labai svarbu, nes buvo galima pamatyti ir įsitikinti kas ir kodėl buvo negerai sekmadienį.

„Bandymai yra labai gerai, dabar mes galime palyginti duomenis. Po vakar dienos mums kilo keletas minčių dabar teriekia jas realizuoti.“

„Mums labai pasisekė su bandymų data. Savaitgalis mums buvo blogas, mes buvome per lėti. Na gal ne tiek lėti, kiek mes niekaip nesugebėjome suvaldyti padangų darbo.“

 

Reklama
avatar
2 Komentarų gijos
3 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
3 Komentarų autoriai
deivecSTFUevbi Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
evbi
evbi

Iki Ispanijos Ferrari bolidas su senomis padangomis susidorodavo puikiai, daug geriau nei pagrindiniai konkurentai. Kas pasikeite Ispanijoj? Ferrari nauja bolida sukure, kad senos gumos staiga butu visai nebedirbe, nors iki tol dirbo be priekaistu? Nesukure. Tik nereikia apie isskirtines trasos charakteristikas, nes iki tol skirtingo tipo trasose vaziavo puikiai. Pripazintu, kad komanda susimove ir taktiskai gauna nuo konkurentu i vienus vartus, bet reikia padangoms viska nurasyti.

evbi
evbi

Tai Mersam senos padangos netiko, naujos – tiko puikiai, Ferrams senos tiko puikiai, bet naujos nelabai. Koks tikslas kaltinti senas padangas, kurios tiko? Va cia ir nera logikos, kaip staiga senos gumos tapo blogos, nors iki tol puikiai dirbo. Bolidas tai nebuvo perkurtas.

deivec
deivec

Tai po Vet komentaru, jau manau nelabai aktuali diskusija