„Williams“ komanda šiuo metu yra paskutinė visoje rikiuotėje ir iš tos pozicijos greitu metu pasitraukti vargu ar pavyks.

Po tokio prasto sezono starto pasigirdo kalbos, kad Lawrence Strollas, Lance tėvas, gali savo turtus siūlyti kitai komandai ir palikti „Williams“ kapanotis iš duobės vienus.

Tačiau vyresnysis Strollas suskubo paneigti tokias kalbas: „Aš tikiu Claire Williams, aš tikiu komanda. Be abejonės visiems aišku, kad jie padarė klaidų.“

Reklama

„Aš tikiu, kad tai nubudins komandą ir tikiuosi, tai parodys geriausias žmonių savybes komandos viduje, o problemos bus išspręstos.“

„Žinoma tai neįvyks taip greit kaip norėčiau aš ar jie patys.“

„Bet mes tikrai niekur nesitrauksim.“

„Žinoma, kad su bolidu nėra viskas gerai, netgi priešingai, su juo labai daug kas negerai. Jau žiemos bandymų metu kilo bėdų ir jos niekur nedingo. Aš tiesiog puikiai žinau, kad visi dirba iš paskutiniųjų, šioje komandoje yra puikus suvokimas ką reikia atlikti kuo greičiau. Nėra taip, kad jie apsimeta, jog viskas taip ir turi būti“, – sako L. Strollas.

Strollas nekomentavo kalbų apie galimą „Mercedes“ ir „Williams“ tokio lygio darbą ateityje, kaip kad dirba „Haas“ ir „Ferrari“.

„Aš nesu tarybos narys, aš neturiu šios komandos akcijų, aš paprasčiausiai esu Lance tėvas.“

„Viskas ką jie darys, kad taptų greitesni man tinka ir aš su tuo sutinku.“

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie