Šiemet sėkmingiausias „Ferrari“ sezonas per paskutinį dešimtmetį

0
ferrari japonijos gp

Nepaisant to, kad „Ferrari“ neiškovojo nei gamintojų čempiono titulo, nei lenktynininkų asmeninėje įskaitoje, italai sako, kad tai geriausias jų sezonas per pastarąjį dešimtmetį.

„Ferrari“ forma po vasaros atostogų pastebimai krito, komanda teisinosi, kad jų paruošti bolido atnaujinimai veikia ne taip kaip jie tikėjosi. Be to pasipylė nemažai strateginių klaidų lenktynių metu.

Kaip bebūtų „Mercedes“ šiemet buvo mestas rimčiausias iššūkis abiejuose čempionatuose.

Reklama

„Šiemet vyko nuostabi kova, todėl mes šį sportą ir mylime“, – sako Jockas Clearas komandos vyr. inžinierius. „Tokius sezonus tu tiesiog brangini.

Be abejonės, kai baigtis ne tokia, kokios tikiesi erzina, na bet mes dar nenagrinėjome, kuriame etape viskas pradėjo slysti mums iš rankų.

Sezonas yra ilgas ir labai svarbu gerai pasirodyti viso jo metu, iškovoti taškai lygiai taip pat svarbūs, nesvarbu ar juos pelnei Abu Dabyje ar Australijoje. Norint tapti geriausiu, reikia nedaryti klaidų viso sezono metu.

Mūsų tiesioginiai konkurentai dirbo geriau nei mes, mums tai yra žinoma.

Įvertinus viso sezono rezultatus ir mūsų stiprybes matome, kad tai geriausias sezonas per 10 metų ir mums reikia ir toliau eiti šiuo keliu.“

Clearas tiki, kad Sebastianas Vettelis kitą sezoną bus dar stipresnis.

„Tokio lygio lenktynininkai dievina tokias situacijas. Patys geriausieji lygina save su kitais geriausiais. Spaudimas yra tiesiog jų darbo dalis.

Manau, kad jis mėgavosi šiuo sezonu. Buvo ir pakilimų ir nusmukimų. Man jis minėjo, kad 2009 pralaimėti čempionatą jam buvo sunkiau.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia