Sergio Perezas paskutinėse lenktynėse iškovojo 3 vietą ir lipo ant apdovanojimų pakylos, jis yra labiausiai nuvertinamas lenktynininkas Formulėje 1 sako „Force India“.

Tai pirmieji Sergio Perezo taškai šį sezoną ir nepaisant to, jog Sergio buvo „McLaren“ lenktynininku 2013, vienas „Force India“ komandos vadovų Bobas Fernley sako, kad jam nesitiki, kodėl meksikietis nėra TOP komandų akiratyje.

„Aš užjaučiu Sergio, nes man atrodo, kad jis yra labiausiai nuvertintas lenktynininkas Formulėje 1 šiuo metu“, – sako Fernley. „Jis puikus lenktynininkas ir tai nereiškia, kad mes norėtume jį prarasti, bet tai, kad jis vis praslysta pro pagrindinių komandų akis yra nusikaltimas.“

Reklama

Meksikietis kartais įvardinamas, kaip lenktynininkas pakeisiantis Kimį Raikkoneną „Ferrari“ komandoje. Pats Perezas sako, kad jam tereikia sunkiai dirbti ir rezultatai kalbės už save.

„Aš manau aš dar turiu daug nenuveiktų darbų Formulėje 1“, – sako S. Perezas. „Mano nuomone mano žvaigždė dar suspindės, jei aš sunkiai dirbsiu, aš dedu visas pastangas, kad išnaudočiau kiekvieną progą maksimaliai ir mano asmenine nuomone aš nusipelnau bolido su kuriuo galėčiau kovoti dėl pergalių. Kol kas nebuvo galimybės ar vietos pagrindinėse komandose. Jei nori kažką nuveikti apčiuopiamo Formulėje 1, tu privalai būti vienoje iš tokių komandų.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments