Sergio Marchionne tikisi „Ferrari“ pergalių starto Ispanijoje

2
@Scuderia Ferrari

[media-credit id=13 align=“aligncenter“ width=“1024″]Ferrari1[/media-credit]

„Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne tikisi, kad komanda sugrįš į sėkmių ruožą ir pagaliau pradės skinti pergales jau šį savaitgalį Ispanijoje.

Reklama

Po pirmųjų keturių 2016 m. sezono lenktynių italų ekipa turi 76 taškus, tuo tarpu lyderiai „Mercedes“ – net 157. Geriausias „Ferrari“ pasiekimas kol kas buvo antrosios vietos Bahreine ir Kinijoje.

Pirmųjų lenktynių Australijoje metu atrodė, kad „Ferrari“ pradės sezoną pergale, tačiau raudonos vėliavos stadijos metu komanda priėmė klaidingą taktinį sprendimą dėl padangų ir pralaimėjo.

Dar žiemą tiek ekipos prezidentas, tiek kiti atstovai teigė, kad italų atsilikimas iki „Mercedes“ tikrai sumažintas ir sezono metu vyks atkakli kova tarp šių komandų, tačiau kol kas tai nevirto realybe.

Dalyvaudamas naujojo „Alfa Romeo“ modelio „Giulia“ pristatyme Italijoje S. Marchionne teigė, kad „Ferrari“ sugrįš į pergalių kelią šio savaitgalio lenktynėse Barselonoje. Pergalės atveju tai būtų pirmas kartas nuo 2015 m. Singapūro GP.

„Aš esu užtikrintas (dėl pergalės – red. past.). Sekmadienis mums bus svarbi diena. Iki šiol mums labai nesisekė, tačiau sezonas tik prasidėjo. Aš tikiuosi, kad mes laimėsime greitai, pradedant Ispanija,“ – neslėpė S. Marchionne.

Prezidentas taip pat patikino esantis visiškai patenkintas jo pilotų Kimi Raikkoneno ir Sebastiano Vettelio pasirodymu sezone. Kol kas rezultatus labai blogina įvairios techninės bėdos. Kinijos GP starto metu ši pora net susidūrė tarpusavyje, kai S. Vettelį pabaidė Daniilas Kvyatas. Beje, pastarosios lenktynės buvo vienintelės, kuriose abu „Ferrari“ lenktynininkai pasiekė finišą.

„Aš esu labai patenkintas tiek S. Vetteliu, tiek K. Raikkonenu. Vienintelis dalykas, kuris kol kas mums neveikia, tai sėkmė,“ – teigė italas.

Pamatyti ar italų ekipa tikrai gali pasipriešinti vokiečiams, puiki vieta yra Ispanijos GP. Pernykštėse lenktynėse Nico Rosbergas aplenkė artimiausią „Ferrari“ net 45 sekundėmis. Ir tai buvo tikrasis viso sezono raudonųjų atsilikimas.

Dar vienas dalykas, galintis kelti nerimą italams, yra tai, jog ši ekipa variklių tobulinimui jau išnaudojo 26 tobulinimo žetonus (iš visų galimų 32). Tuo tarpu vokiečiai šių išnaudojo 5 mažiau.

Švarios lenktynės Ispanijoje tikrai parodytų, kokiu atstumu „Ferrari“ atsilieka nuo „Mercedes“.

Koncerno prezidentas paaiškino ir galimybę apie „Alfa Romeo“ komandos grįžimą į Formulės 1 čempionatą.

„Viskas priklausys nuo „Giulia“ modelio pardavimų. Mes nesiruošiame dalyvauti kaip variklių tiekėjai, o tik turint visą komplektaciją, kaip ir „Ferrari“. Norint lenktyniauti, turi gerai pardavinėti automobilius. Šiandien yra tik ilgo kelio pradžia,“ – naujojo modelio pristatyme sakė italas.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
greicius
greicius
2016 13 gegužės 08:29

Iš vienos pusės norėtųsi, kad Rosbergui ir toliau pavyktų laiminėti prieš Hamiltoną, iš kitos pusės norėtųsi, kad abiem Mercedesams labiau nesisektų ir Ferrari priartėtų prie Mercedesų čempionate.