„Williams“ lenktynininkas Sergey Sirotkinas mano, kad jo komanda šiemet jau nebeturi jokių šansų pakilti iš paskutinės konstruktorių įskaitos vietos.

Šį sezoną „Williams“ pavyko sukrapštyti vos 4 taškus per 12 lenktynių, S. Sirotkinas mano, kad pasivyti ir aplenkti „Sauber“ jau  tapo misija neįmanoma.

„Aš manau, kad tokiam lygyje, kokiam jie dabar yra, jie mums yra nepasiekiami. „Sauber“ yra tvirta vidutiniokė“, – sako Sirotkinas.

Reklama

„Mums būtina bandyti, nemanau, kad mums reikia kelti sau nerealius tikslus. Mums reikia surasti tvirtą kelią, kuriuo galėtume eiti norėdami sugrįžti ir iškovoti sau realius rezultatus.

Mes siekiame suprasti savo bolidą ne tam, kad galėtume vadintis vidutiniokais, o tam, kad galėtume šiek tiek užtikrinčiau jaustis lenktynių metu, bei geriau pasiruoštume ateinančiam sezonui.“

Paklaustas ar jo manymu „Williams“ jau pasiekė tą vietą sezone, kai jiems reikėtų pamiršti šį sezoną ir visą dėmesį skirti kitiems metams rusas atsakė: „Turi būti išlaikyta pusiausvyra.

Niekada komandoje nebūna taip, kad sezono metu visi dirba tik prie to ar sekančio sezono bolidų. Yra grupelė žmonių, kuri dirba prie vieno ir prie kito projekto.

Visgi esu tikras, kad komandoje yra žmonių geriau suprantančių esamą situaciją ir jie teisingai nuspręs kada ir kur geriau nukreipti specialistus.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia