Sebastianas Vettelis: „Ferrari“ užtruko per ilgai

0
sebastian vettel

Sebastianas Vettelis pasidžiaugė, kad „Ferrari“ pagaliau grįžo į tą lygį, kuriame buvo prieš vasaros atostogas, tačiau komanda užtruko per ilgai.

Vakar vykusiose JAV GP lenktynėse nugalėjo Kimi Raikkonenas, o Sebastianas Vettelis pirmame rate nukritęs į 15 poziciją sugebėjo pakilti iki 4, trasoje jam teko aplenkti Valtterį Bottą iš „Mercedes“.

Kvalifikacijos metu „Ferrari“ sportininkai nedaug atsiliko nuo „Mercedes“ atstovų ir tai, pasak Vettelio, džiugina, bet formos pakilimas užtruko per ilgai.

Reklama

„Jie užtruko per ilgai“, – sako Sebastianas. „Tai yra gera naujiena, bet tuo pačiu ir bloga.

Jei mes grįžtame prie tokio lygio, kuris buvo prieš tris ar keturis mėnesius, na tai tikrai nėra gerai.“

Vokietis pripažįsta, kad komanda iki šiol nesupranta, kodėl jų forma buvo kritusi.

„Tai tikrai sunku paaiškinti. Jei nemanai, kad ten gali būti problemų, tai jų toje vietoje ir nematai. Mes matėme, kad bolidas staiga tapo ne toks greitas, bet mums niekaip nepavyko pamatyti, kas yra negerai.

Viskas ką mes darėme atrodė logiška. Bet dabar, atsigręžus atgal supranti, kad tai nebuvo teisingi sprendimai. Akivaizdu, kad mes kažką pražiūrėjome. Mes taip ir nesupratome kada ir kodėl aerodinamika pradėjo veikti netinkamai. Tikrai dar liko daug ką nuveikti ir suprasti ir aš esu tikras, kad mums tai pavyks.“

Tam, kad Vettelis nugalėtų čempionate, jam reikia nugalėti visuose likusiuose etapuose, tuo tarpu Lewisui Hamiltonui per juos reikia surinkti ne daugiau nei 5 taškus.

„Šansai darosi labai maži, bet mes stengsimės Meksikoje pasiekti geriausią rezultatą. Gal dar yra vietų kur galime patobulėti.

Turbūt paskutinės keturios ar penkios lenktynės mums susiklostė ne taip, kaip norėtume. Akivaizdu, kad paskutiniai keli mėnesiai mums nebuvo maloniausi.

Šiandien ir vėl turėjau vytis varžovus, man tai jau pradeda pabosti. Labai smagu lenktyniauti visą lenktynių distanciją. Aš manau, kad kažkada svarstyklės gali pasikreipti į priešingą pusę.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia