„Sauber“ tikslas – trečia kvalifikacijos dalis

0
Alfa Romeo Sauber C37

„Sauber“ komandos atstovas Simone Resta sako, kad jų tikslas pasiekti tokią formą, kad būtų galima patekti į trečią kvalifikacijos dalį su abiem bolidais.

Anksčiau šią savaitę buvo oficialiai paskelbta, kad dabartinis „Sauber“ lenktynininkas Charlesas Leclercas susikeis vietomis su Kimi Raikkonenu nuo kito sezono.

Šiemet šios komandos pajėgumas stipriai pakilo lyginant su pernai metais, kai jie buvo visiškai paskutiniai.

Reklama

Šiemet, nors ir komandinėje įskaitoje jie yra prieš paskutiniai, tačiau šios komandos lenktynininkai ne kartą pateko į trečią kvalifikacijos dalį, o galimybės iškovoti tašką ar du lenktynėse tikrai realios.

Komanda jau pripažįsta, kad pagrindinis dėmesys jau yra skiriamas kito sezono bolidui, tačiau šį sezoną jie neplanuoja pasiduoti, o tikisi iki sezono galo patekti į trečią kvalifikacijos dalį. Maža to, jie tikisi, kad tai pavyks ne vienam, o abiems jų lenktynininkams.

„Aš tikiuosi, kad mes ir toliau po truputį tobulėsime būsimose lenktynėse ir mes kas kart būsime vis arčiau galimybės dalyvauti trečiojoje kvalifikacijos dalyje su abiem bolidais.

Kol kas šis sezonas mums buvo sėkmingas. Manau galima sąžiningai pripažinti, kad mūsų tobulinimo tempas šiemet jau sulėtėjo, nes dabar mes daug dėmesio skiriame kitam sezonui. Tai didžiulis iššūkis mums ir tuo pačiu puiki proga sumažinti atsilikimą nuo didžiųjų komandų“, – sako Simone Restas.

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie