„Sauber“ lenktynininkai džiaugiasi patekę į TOP 10

0
sauber rusijos gp

„Sauber“ komandos lenktynininkai džiaugiasi vakarykščiu rezultatu kvalifikacijoje, kai abu  pateko tarp 10 greičiausiųjų.

Abu „Sauber“ lenktynininkai – Charlesas Leclercas ir Marcusas Ericssonas – vakar pateko į trečią kvalifikacijos dalį, tad šiandien lenktynėse startuos iš 7 ir 10 pozicijų.

C. Leclercui tai geriausias rezultatas karjeroje, o Marcusas Ericssonas pateko į trečią kvalifikacijos dalį po ilgiausios pertraukos, mat paskutinį kartą trečiojoje kvalifikacijos dalyje jis dalyvavo 2015 metais Italijoje.

Reklama

„Šiandien aš labai laimingas“, – sakė Leclercas pasibaigus kvalifikacijai. „Mes padarėme didelį žingsnį pirmyn po penktadienio važiavimų, taip pat ir aš pagerinau savo vairavimą.

Labai smagu kai visas sunkus įdėtas darbas atsiperka. 7 startinė pozicija yra kol kas man geriausia, tad su nekantrumu laukiu lenktynių.“

M. Ericssonas startuos iš 10 pozicijos ir taip padidina savo šansus penktą kartą šiemet iškovoti taškus.

„Būti su abiem bolidais trečioje kvalifikacijos dalyje yra puikus pasiekimas komandai“, – sakė Marcusas. „Visą savaitgalį mūsų tempas buvo geras, tad turime nemažai šansų rytoj iškovoti taškų, tai yra puiku.

Aš pasitikiu savimi ir nekantrauju startuoti lenktynėse, bei kovoti dėl geriausio įmanomo rezultato.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia