„Sauber“: C. Leclerco situacija – problema turtingiesiems

0
charles leclerc

„Sauber“ komanda šio sezono pabaigoje gali prarasti Charles Leclercą, tačiau Fredericas Vasseuras sako, kad jis mieliau turės lenktynininką, kurį praras, nei norės turėtį tokį, kurio trokšta kiti.

Pasak naujausių gandų, C. Leclercas paliks „Sauber“ komandą šio sezono pabaigoje ir gaus savo svajonių darbą „Ferrari“ ekipoje.

Reklama

Monakietis ir Prancūzijoje nesugadino savo sukurto puikios reputacijos – kvalifikacijoje užėmė aštuntą, o lenktynėse dešimtą vietas.

„Galiausiai tai yra labai didelė problema tiems, kurie yra turtingi“, – sakė F. Vasseuras.

„Daug geresnis jausmas, kai gali prarasti kažką vertingo, nei, kad turėtum kažką vertingo. Tai itin puikus jausmas“, – „Sauber“ vadovas džiaugėsi, kad C. Leclercas tapo tikru Formulės 1 brangakmeniu.

„Mes suprantame, kad tobulėjame, kompanija juda į priekį visose srityse ir visuose departamentuose.“

„Visi dirba kaip pašėlę, Charles taip pat yra mūsų sistemos dalis ir labai svarbus ramstis.“

„Mano darbas, kaip komandos vadovo, užtikrinti, kad komanda būtų susikoncentravusi į dabartinę situaciją.“

„Nenoriu per daug galvoti apie ateitį. Turime dar labai daug darbo su savo lenktynininkais Charles ir Marcusu ir svarbiausias dalykas išlikti susikaupus ir nepradėti per daug galvoti į priekį.“

C. Leclercas per penkias pastarąsias lenktynes taškus iškovojo keturiose ir savo sąskaitoje jų turi jau 11. Tuo tarpu Marcusas Ericssonas šį sezoną turi iškovojęs du taškus.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia