S. Marchionne: Raikkonenas turi įrodyti, kad yra vertas naujo kontrakto

0
@XPB Images
@XPB Images
@XPB Images

„Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne mano, kad Kimis Raikkonenas turi įrodyti, kad yra vertas pratęsti sutartį 2017-aisiais, jeigu suomis apsikritai norėtų likti Formulėje 1.

Kimis Raikkonenas ir jo ateitis Formulėje 1, pastarosiomis savaitėmis buvo smarkiai aptarinėjama, o „Ferrari“ neskuba priimti sprendimo, kas kitą sezoną bus Sebastiano Vettelio komandos draugas.

Reklama

Kalbėdamas su Italijos leidiniu „La Gazzetta dello Sport“, Marchionne paragino Raikkoneną padirbėti „kaip pasaulio čempionui“.

„Mes neturime jokių iliuzijų dėl Kimio, jo buvimas „Ferrari“ priklauso nuo to, kaip jis pasirodys lenktynėse,“ sakė S. Marchionne.

„Jis tikrai turi parodyti jog nusipelno „Ferrari“, kitu atveju, manyčiau, kad tai jo paties pasirinkimas.“

„Taigi, arba jis lenktyniauja kaip pasaulio čempionas, arba … Bet aš tikiu, kas jis taip ir padarys. Palaikykime jį.“

SF16-H labai sudėtingas bolidas

„Ferrari“ 81-u tašku atsilieka nuo „Mercedes“ konstruktorių įskaitoje ir dar nėra laimėję nei vienų lenktynių 2016-aisiais, kai tuo tarpu „Red Bull“ yra pavykę nugalėti Barselonoje po Nico Rosbergo ir Lewiso Hamiltono susidūrimo.

Turėdami didelių vilčių žengus didelį žingsnį pirmyn 2015-aisiais, S. Marchionne pripažino, kad SF16-H nepadarė gyvenimo lengvesniu.

„Jų bolido paslaptis – stabilumas“ – kalbėjo apie „Mercedes“.

„Ferrari SF16-H buvo kuriamas su visiškai naujomis idėjomis, palyginti su 2015 m. Ant popieriaus, ir kai jis buvo sukurtas – turėjo estetikos ir inžinerijos grožį, tačiau išriedėjus į trasą, bolido elgesys buvo visiškai kitoks nei buvo tikėtasi.“

„Mes bandome prisijaukinti šią mašiną. Norime suprasti, ko jai reikia, kad ji elgtūsi taip kaip mes norime ir pasiektume gerų rezultatų.“

„Tai labai sudėtingas automobilis.“ – sakė „Ferrari“ prezidentas, Sergio Marchionne,

 

 

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments