Rusijoje „Haas“ naudos „Carbon Industrie“ stabdžius

0
@HaasF1Team

„Haas“ ekipa Rusijoje naudos „Carbon Industrie“ tiekėjo stabdžius, kurie pasirodė tinkamesni po praėjusios savaitės bandymų Bahreine.

„Haas“ ekipa nuolat turėjo problemų su „Brembo“ standžių tiekėju, dar praėjusiais metais Romainas Grosjeanas turėjo keletą incidentų dėl stabdžių problemų ir nuolat skundėsi, kad jie neveikia kaip turėtų.

Reklama

„Tiesą sakant paskutiniai „Brembo“ atnaujinimai pristatyti Kinijoje buvo daug geresni, tačiau tai užtruko labai ilgai,“ – sakė R. Grosjeanas.

„Aš nemaldavau juos keisti į „Carbon Industrie“, tačiau viskas buvo pastatyta ant plonytės linijos. Mes juos [naujuosius standžius] išbandėme ir abu likome patenkinti, jaučiasi, kad stabdymo metu turime daugiau kontrolės,“ – apie naujuosius standžius mintis dėstė prancūzas.

„Aš labai jautrus kairiajam pedalui, todėl man reikia gerų stabdžių, kad galėčiau jais pasitikėti ir spausti maksimumą iš bolido. Todėl mes naujuosius stabdžius išbandysime čia.

„Vis dar turime šiek tiek darbo su nustatymais ir turime rasti gerą sprendimą dėl stabdžių. Išsprendus šias problemas turėčiau surasti keletą dešimtųjų sekundės dalių viename rate,“ – pridėjo R. Grosjeanas.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia