Po praeito GP vykusio Silverstone Rossas Brawnas pasakė, kad jo nuomone šią trasą reikia išlaikyti F1 kalendoriuje.

Didžiosios Britanijos GP lenktynių metu trasoje buvo 140 tūkstančių žiūrovų, o per visą savaitgalį joje apsilankė apie 340 tūkstančių F1 fanų. Silverstone daug žiūrovų susirenka visada, tačiau sklando gandai, kad Didžiosios Britanijos GP gali būti perkeltas kitur, pavyzdžiui į Londono gatves.

Nors Brawnas sako, kad jis stengiasi išlaikyti šią trasą ir su jos savininkais susitarti ir pasirašyti ilgalaikę sutartį, jo manymu būtent trasos savininkai pasirinko blogą derybų strategiją.

Reklama

„Aš esu tikras, kad mes rasime galimybę išlaikyti Silverstone, nes mes negalime sau leisti prarasti šios trasos“, – sakė Rossas. „Labiausiai erzina tai, kad derybos vyksta viešai.

Su visų kitų trasų savininkais susitariama ramiai ir būna tęsiami darbai. Dėl man nesuprantamų priežasčių Silverstone atstovai pasirinko viską viešinti, o tai kelia sunkumų, bet mes sprendimą rasime. Aš myliu šią vietą, čia tiek puikių prisiminimų. Šios lenktynės labai svarbios Formulei 1.“

Šioje legendinėje trasoje pirmosios lenktynės surengtos 1950 metais. Buvo kalbama, kad kitais metais GP Anglijoje gali būti rengiamas Balandį, kad būtent čia vyktų 1000 Formulės 1 lenktynės, tačiau ši garbė atiteks Kinijai.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia