Romainas Grosjeanas: mes stipresni, nei praėjusį sezoną

0
HAAS

Romainas Grosjeanas sako nematantis priežasties, kodėl „Haas“ ekipa negalėtų iškovoti tiek pat taškų antroje sezono pusėje kiek ir pirmoje, bei išlaikyti septintą vietą įskaitoje.

Kol kas komanda yra pelniusi 29 taškus per pirmąsias 11 lenktynių. Geriausią rezultatą šį sezoną pasiekė Romainas Grosjeanas, kai Austrijos lenktynėse iškovojo šeštą vietą. „Haas“ sąskaitoje šį sezoną yra 29 taškai, lygiai tiek pat kiek per visą praėjusį sezoną amerikiečių komanda jų iškovojo.

Reklama

„Mes stipresni, nei praėjusiais metais. Mes pamažu koncentruojamės į 2018 metų bolido kūrimą, tačiau pakeitimai nėra didžiuliai, todėl galime daugiau paspausti su šių metų boidu.“

„Galime pasirinkti šiek tiek geresnius bolido nustatymus, o kalbant apie strategiją – mes priimame gerus sprendimus. Todėl mūsų lūkesčiai pakankamai aukšti ir tikimės iškovoti daugiau, nei 29 taškus“, – kalbėjo Romainas Grosjeanas.

Praėjusiais metais prancūzas iškovojo visus komandos taškus, kai Estebanas Gutierrezas nesugebėjo pelnyti nei vieno, o šiemet su Kevinu Magnussenu abu veda komandą į priekį.

„Kevinas yra geras komandos draugas ir jis puikiai atlieka savo darbą. Mes puikiai sutariame. Spaudžiame vienas kitą ir sakyčiau, kad tai yra esminis akcentas komandoms turėti du pilotus, kurie spaudžia vienas kitą. Jeigu komandoje yra vienas silpnesnis kolega, tada ir stipresnis pilotas šiek tiek atsipalaiduoja.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia