Robertas Kubica atskleidė, kad jis buvo pasirašęs sutartį su „Ferrari“ ir būtų lenktyniavęs greta Fernando Alonso.

R. Kubica į italų komandą turėjo pereiti 2012 metais, tačiau tai jam padaryti sutrukdė avarija patirta 2011 sezono išvakarėse, ralio metu Andoroje.

Lenkas tuo metu patyrė rimtų sužalojimų. Atsigauti jam pavyko nevisiškai, Robertas sunkiai valdo dešinę ranką, todėl jo karjerai Formulėje 1 buvo galas.

Reklama

Dabar Kubica inirtingai stengiasi sugrįžti prie F1 bolido vairo, šiuo metu jis yra „Williams“ komandos atsarginis pilotas.

„Visų lenktynininkų pirminis tikslas yra patekti į F1. Antras įsitvirtinti čia, tada pasikeli savo vertę, užsitikrini reputaciją, o tai pasiekti yra sunkiau nei ateiti į sportą“, – sako R. Kubica.

„Galiausiai visi nori tapti pasaulio čempionais su „Ferrari“. Tapti čempionu man nepavyko, lenktyniauti už „Ferrari“ taip pat, bet buvau labai arti to.“

Lenkas atskleidė, kad dalyvauti Andoros ralyje jis nelabai norėjo, tačiau tai buvo viena iš priemonių tapti geresniu lenktynininku. Be to jis puikiai žinojo, kad perėjus į „Ferrari“ dalyvauti ralyje jam bus uždrausta.

„Aš nebuvau patenkintas savo forma. Aš norėjau tapti geresniu. Aš tikėjau, kad ralis man padės tokiu tapti. Taip ir nutiko. Tik aš sumokėjau per didelę kainą.

Aš žinojau, kad tai bus paskutinis ralio etapas man, nes komanda į kurią einu nuo 2012 man ten dalyvauti nebeleis.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments