„Renault“: M. Verstappeną varžo „Red Bull“ bolidas

0
maxas verstappenas red bull

„Renault“ technikos direktorius Bobas Bellas sako, kad Maxas Verstappenas reiškia kritiką „Renault“ varikliui, nes jį varžo „Red Bull“ bolidas.

Nors „Renault“ ir „Red Bull“ draugystė netrukus pasibaigs, tačiau nepanašu, kad abi pusės greitai nustos pilti purvą vieni ant kitų.

Reklama

Paskutinis tai padaręs buvo Maxas Verstappenas, kuris kritikavo variklių gamintoją iki tokio lygio, kad „Renault“ vadovas Cyrilas Abiteboulas paprašė olando negadinti santykių.

Tačiau prancūzų gamintojas nesiruošia ir pats nusileisti ir pasak technikos direktoriaus, problema yra tame, kad M. Verstappeną riboja ne „Renault“ variklis, o „Red Bull“ bolidas.

„Su Maxu, viskas turi būti atlikta labai greitai, nes jis yra jaunas ir visur skuba“, – sakė Bobas Bellas.

„Jis nori laimėti, nes žino, kad jis turi potencialo tą padaryti.Jis yra nusivylęs tuo, kad jo bolidas jį varžo, todėl kaltinimus permetė mūsų varikliui.“

„Mes neturime jokių skirtumų tarp visų variklių, kuriuos naudojame savo komandos boliduose ir tuos, kuriuos tiekiame komandoms klientėms.“

„Teoriškai gali būti, kad tokiu būdu, kuriuo „Red Bull“ montuoja variklius į savo bolidus, jiems ir kyla pasekmės, tačiau greičiausiai jiems tiesiog labai nesiseka.“

„Renault“ ir „Red Bull“ partnerystė baigsis šių metų pabaigoje ir nuo 2019 metų „Red Bull“ sujungs savo jėgas su „Honda“.

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie