„Renault“ dar nenusprendė, kas Kanadoje gaus B specifikacijos variklius

0
variklis engine v6

Nors „Renault“ kitą savaitgalį Kanadoje pristatys B specifikacijos variklį, tačiau dar nenusprendė, kurios komandos gaus atnaujinimą.

„Turime B specifikacijos variklį paruoštą Kanadai, todėl labai to laukiame, kadangi turėtume gauti šiek tiek daugiau galios“, – atskleidė „Renault“ technikos direktorius Nickas Chesteris.

Reklama

„Red Bull“ komanda yra sakiusi, kad jie nuspręs dėl 2019 metų variklio, priklausomai tuo to, kokius atnaujinimus į Montrealį atsiveš „Renault“ ir „Honda“.

Tačiau dar nėra aiškiai žinoma ar „Red Bull“ kitą savaitgalį apskritai gaus atnaujintą variklį.

Danielis Ricciardo ir Stoffelis Vandoorne jau artėja prie 3 variklių limito išnaudojimo, kadangi turėjo nemažai problemų su jėgainėmis nuo sezono starto.

Australas dar turi vieną „nemokamą“ variklio, turbo kompresoriaus ir MGU-H keitimą, tačiau iš dviejų galimų du kartus pakeisti buvo MGU-K, valdymo elektronika ir energijos kaupiklis.

Bet prancūzų komandos vadovas Cyrilas Abiteboulas sako, kad dar nėra nuspręsta lenktynininkai ar komandos, kurios gaus naująsias jėgaines.

„Turime naujos specifikacijos variklį“, – sakė C. Abiteboulas.

„Dar nepatvirtinome pristatymo, nes rida nėra vienoda visuose boliduose, todėl turėsime atidžiau paskaičiuosi, kada ir kam suteikti atnaujinimus.“

„Manau, kad turime šešis galimus variklius, todėl atsižvelgiant į praėjusį renginį nuspręsime, kaip juos paskirstysime.“

„Toks yra planas, tačiau nesame tikri, kad yra gerai atnaujinti visus šešis bolidus ir ypatingai „Red Bull“.

„Turime atidžiau į tai pažiūrėti. Visada bendradarbiaujame su komandomis, norėdami pasiekti pačių geriausių rezultatų viso sezono metu.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia