„Renault“ komandos vadovas Cyrilas Abiteboulas sako, kad Danieliui Ricciardo pergalių kitam sezone jie nežadėjo, jos bus ne anksčiau kaip 2020 sezone.

Cyrilas Abiteboulas tikina, kad jiems nereikėjo žadėti australui nei pergalių nei kovos dėl čempiono vardo jau kitame sezone, jis paprasčiausiai abejoja „Red Bull“ pajėgumu perėjus prie „Honda“ variklių.

„Jo pasiryžimas dirbti su mumis tik įrodo, kad jis mato mūsų pastangas ir tiki mūsų galimybėmis kovoti aukščiausiame lygyje“, – sakė Cyrilas, kai pasirašė sutartį su Danieliu.

Reklama

Nepaisant labai stiprios lenktynininkų poros – Nico Hulkenbergo ir Danielio Ricciardo – „Renault“ vadovas sako, kad jie dėl pergalių kovoti taikosi tik 2020 ar net 2021 sezonuose.

„Mūsų didysis tikslas atėjus Ricciardo yra suteikti jam galimybę kovoti dėl titulo 2021 metų sezone, bet tikimės, kad pergales iškovoti jam pavyks jau 2020.

Kaip bebūtų 29 ar 30 metų lenktynininkai – lygiai ta pati situacija yra ir su Nico – jie netrokšta tiesiog lenktyniauti, jie nori kai ko daugiau.

Visiems to taikyti negaliu, bet aš tikiu, kad šiems dviems vyrams tiesiog būti trasoje nepakanka.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments