„Red Bull“ sakosi pasiryžę išlaikyti tiek Danielį Ricciardo, tiek Maxą Verstappeną savo gretose mažiausiai iki 2020 sezono pabaigos

Kitais metais sutartys baigiasi Lewisui Hamiltonui, Danieliui Ricciardui taip pat ir Fernando Alonso, jei sutartį su „McLaren“ prats dar vieniems metams. Tai trys pirmo ryškumo F1 žvaigždės, kurios labai pagyvins lenktynininkų turgų.

„Red Bull“ norėtų užbėgti už akių bent jau su Danieliu Ricciardo sutartimi. Tuo tarpu Danielis jau dabar žurnalistų sodinamas į „Mercedes“ ar „Ferrari“ bolidus. Christianas Horneris sako, kad jie pasiryžę australą išlaikyti.

Reklama

„Teoriškai jo sutartis baigia galioti 2018 pabaigoje, taip baigsis jo 5 metų etapas mūsų komandoje.

„Tačiau akivaizdu yra viena mes norime ir toliau turėti abu pilotus savo gretose ir toliau, bent iki 2020 pabaigos.“

Jau nuo kito etapo vienas „Red Bull“ programos narys pereina į „Renault“ komandą. Carlosas Sainzas prancūzų komandoje lenktyniaus ir kitais metais. Visgi ispanas ir toliau priklausys „Red Bull“, mat „Renault“ komandai jis yra skolinamas.

„Aš norėjau, kad Carlosas turėtų su mumis sutartį ir toliau tokiam atvejui, jei vienas iš dabartinių mūsų lenktynininkų nuspręstų pasitraukti kitų metų pabaigoje.

Visgi mūsų pagrindinis tikslas yra išlaikyti ir Ricciardo ir Verstappeną „Red Bull“ boliduose. Jie abu mėgaujasi būdami mūsų komandoje“, – kalbėjo Horneris.

Reklama

5 Komentarai (-ų)

  • Alonso dar nepratęsė sutarties, bent jau oficialiai, nors sklandė kalbos, kad su juo viskas aišku ir jis turėtų likti McLaren.

   O kalbant apie Ricciardo, jo kontraktas baigis 2018 metų pabaigoje.

  • Apie Ricciardo, kaip ir apie Hamiltoną žinau kad jų kontraktai iki 2018 pabaigos. Bet straipsnyje taip užtikrintai parašyta, kad ir Alonso turi kontraktą kitiems metams.

  • Suprantu ką turi omenyje, tačiau faktiškai aišku, kad Alonso liks McLaren, nes nėra kitos komandos, su kuria jis ‘galėtų kovoti dėl pergalių’.

   Turbūt sutiksi su tuo ? 🙂

   Gal kiek drąsiai parašyta, kad baigs galioti 2018, tačiau toks variantas labai įmanomas.

  • Velnias, kaip visiem suprantama, straipsnius rašom ne me patys, o tiesiog verčiame susiradę tai kas įdomu. Šioje vietoje dėl Alonso visai nepasigilinau, bet šaltinį patikrinau ir ten viskas taip ir parašyta. Ačiū už pastebėjimą, straipsny šiek tiek pakoreguosiu ir ateityje stengsiuosi, kad kažkas panašaus nepasikartotų 😉

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia