„Red Bull“: lenktynininkų turgus laukia S. Vettelio sprendimo

0
valtteri bottas sebastian vettel kimi raikkonen
@SkySportsF1

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris įsitikinęs, kad šių metų lenktyininkų turgaus judėjimą diktuos Sebastiano Vettelio žingsnis.

Keletas geriausių lenktynininkų šio sezono pabaigoje liks be kontraktų: Sebastianas Vettelis, Kimi Raikkonenas, Fernando Alonso ir Valtteri Bottas.

Reklama

„Ferrari“ komanda vokiečiui paliko atviras duris ir pasiūlė naują kontraktą, laukiama kada Toto Wolffas patvirtins Valtteri Botto sutartį 2018 metų sezonui. Kol tai neįvyko, gandai ir toliau plinta apie galimą vokiečio perėjimą į „Mercedes“.

Daugelio pilotų ateitis priklauso nuo Sebastiano Vettelio

Christianas Hornernis užtikrintas, kad kitų lenktynininkų vietos priklausys būtent nuo Sebastiano Vettelio planų.

„Spėju, kad šiuo metu Sebastianas savo rankose laiko raktą nuo lenktynininkų turgelio,“ – sakė „Red Bull“ komandos vadovas.

„Red Bull“ sudėtis išliks nepakitusi

C. Hornernis išsklaidė abejones dėl „Red Bull“ sudėties ir atskleidė, kad jų sudėtyje ir toliau lenktyniaus Maxas Verstappenas ir Danielis Ricciardo.

„Mūsų komandoje tikrai neturėtų būti jokių pasikeitimų sudėtyje“, – sakė C. Hornernis.

Praėjusią savaitę „Red Bull“ sakė, kad „Toro Rosso“ pilotas Carlosas Sainzas gali būti išpirktas už teisingą kainą, tačiau ši sąlyga negalioja Danieliui Ricciardo ir Maxui Verstappenui.

„Jie yra pririšti ir nėra jokios pinigų sumos, kuri būtų pakankama už šiuos du lenktynininkus“, – sakė jis.

Danielio Ricciardo kontraktas baigia galioti 2019 metais, tačiau komanda pradės kalbėtis su australu, kad jį išlaikytų sudėtyje.

„2019 metai dar labai toli. Danielio kontraktas baigsis. Jis bus pabaigęs 5 sezonų kontraktą su mumis, todėl esu tikras, kad mes pradėsime kalbėtis su Danieliu dėl naujos sutarties artėjant 2019 metams.“

Reklama

Komentarai

avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie