„Red Bull“ įspėjo D. Ricciardo: mes nelauksime amžinai

0
daniel ricciardo red bull
@redbullracing

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris įspėjo Danielį Ricciardo, kad jis negali priversti komandos ilgai laukti sprendimo dėl jo ateities Formulėje 1.

Danielio Ricciardo kontraktas baigs galioti kitų metų pabaigoje, tačiau australas neskuba sudėlioti savo ateities, kol neįsitikino, kad tai bus geriausias sprendimas, kadangi jis pasiekė kritinę savo karjeros ribą.

Reklama

28 metų australas mano, kad jis yra padėtyje, kada pats gali diktuoti sąlygas ir pasirinkti geriausią jam karjeros stotelę.

Tačiau C. Horneris sako, kad komanda ieškos kitų kandidatų, jeigu „Red Bull“ pilotas nepriims sprendimo greitai.

„Manau, kad Danielis žino, kokios yra mūsų stiprybės ir tikimės, kad būsime pagrįstoje pozicijoje“, – sakė C. Hornernis.

„Jis yra tokioje karjeros padėtyje, kuomet jis nori įvertinti visas galimybes ir tai galima suprasti.“

„Problema tame, kad mes negalime laukti amžinai ir matome kelis mums labai gerus pasirinkimus. Tačiau mūsų prioritetas yra išlaikyti Danielį komandoje.“

Panašu, kad šiuo metu Danielis Ricciardo turi tris pasirinkimus: persikelti į „Mercedes“ arba „Ferrari“, arba pasilikti „Red Bull“ ekipoje, jeigu jie įrodytų, kad turi konkurencingą bolidą, su kuriuo jis galėtų varžytis kovoje dėl titulo.

C. Hornernis įsitikinęs, kad australas būtent to ir laukia, kada galėtų įvertinti situaciją.

„Susidaro įspūdis, kad jis laukia kada galės pamatyti variklio pajėgumus kitais metais. Keturis metus jis patyrė nusivylimus dėl šios priežasties, todėl visiškai suprantama jo pozicija ir noras pamatyti tikruosius pajėgumus.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia