R. Grosjeanas džiaugiasi naujais stabdžių patobulinimais

0
@motorsport.com

„Haas“ ekipos lenktynininkas Romainas Grosjeanas teigia, kad naujieji „Brembo“ stabdžių patobulinimai yra labai didelis žingsnis pirmyn.

Komanda jau seniai skundėsi problemomis naudojant „Brembo“ stabdžius, tad su šia kompanija dirbo kelis mėnesius, kol rado sprendimą. Panašu, kad problemos buvo išspręstos. Tačiau tuo pačiu šiandien prasidėjusiuose bandymuose Bahreine komanda išbandys naujo tiekėjo „Carbone Industries“ stabdžius.

Reklama

Po Bahreino GP, kai komanda naudojo jau patobulintą stabdžių sistemą, R. Grosjeanas liko patenkintas, nors išreiškė susirūpinimą, kad sprendimui surasti prireikė daug laiko.

„Mes turėjo stabdžių sistemos atnaujinimą ir tai veikė žymiai geriau. Tai yra didelis žingsnis pirmyn. Tiesa, tai (naujo sprendimo paieškos – red. past). užtruko nemažai laiko. Mes išbandysime kažką naujo ir pažiūrėsime, kaip tai atrodys,“ – tikino prancūzas.

R. Grosjeanui yra svarbus stabdžių jautrumas ir jis teigė, kad nauja sistema yra „visiškai kita istorija“ ir tai jam leido lenktynėse Bahreine išspausti viską iš savo bolido.

Anksčiau prancūzas minėjo, kad vienintelė gera išeitis komandai yra pakeisti stabdžių tiekėją, tad jis dabar su nekantrumu laukia tokios galimybės.

„Carbone Industries“ sistemas komanda išbandė jau pernai Brazilijos GP ir prancūzas liko patenkintas. „Aš laukiu galimybės išbandyti naujas sistemas, nes pernai tai visiškai pakeitė stabdžių veikimą tiesiosiose ir posūkiuose,“ – teigė R. Grosjeanas.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments