Pirelli grasina palikti Formulę 1

2
pirelli

[media-credit id=1 align=“alignnone“ width=“810″]pirelli[/media-credit]

Vienintelis Formulės 1 padangų tiekėjas Pirelli įspėjo, kad šio sporto taisyklių kūrėjams nepavyko priimti sprendimo dėl padangų bandymų. Italų kompanija sako, kad greitas sprendimas yra būtinas kompanijai, norint paruošti padangas atitinkančias 2017 metų taisykles, kitu atvejų padangų tiekėjas gali palikti Formulę 1.

Reklama

Kompanijos motosporto direktorius Paulas Hemberis sako, kad neužteks laiko paruošti naujas, platesnes padangas, kurios turėtų būti efektyvesnės posūkiuose kitiems metams. Pirelli jau yra laimėjusi konkursą padangų tiekimui nuo 2017 iki 2019 metų sezono, tačiau vis dar laukia FIA patvirtinimo.

„Kai lėktuvas nusileis (Europoje, po Kinijos GP) ir jeigu aš neturėsiu savo el. pašte patvirtinimo ar kažko pozityvaus šiuo klausimu, tada mes kalbėsime jau apie kitus dalykus.“ – sakė Paulas Hamberis.

„Tai viskas. mes negalime atlikti savo darbo be bandymų. Mes negalėsime tiekti padangų. Mūsų buvo paprašyta atlikti drastiškus pakeitimus tam, kad pagerintume vairavimo kokybę su šiomis padangomis.“

„Tai yra dideli pakeitimai, visi prašo juos atlikti, tačiau mes esame palikti be jokių įrankių. Įvairūs žmonės gali sakyti, kad mums testai nereikalingi, bet mes turime savo poziciją.“ – sakė Paulas Hamberis.

Bandymai visada buvo sudėtingas reikalas, dėl kurio būtų galima pasiekti lengvą susitarimą, nes komandos pyksta, kad bandymams pakviečiami jų konkurentai, todėl jie gali įgauti pranašumą prieš kitas komandas. Tačiau Formulėje 1 politikavimas nėra naujiena, tai vyksta visada ir tai labai kenkia sportui.

 

Reklama
avatar
2 Komentarų gijos
0 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
2 Komentarų autoriai
PraeivisLoyal to Ferrari Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
Loyal to Ferrari
Loyal to Ferrari

Vakar jau buvo priimta ir sutarė viską. 🙂