Pierre Gasly nuomone F1 taisyklės yra keistos

0
pierre gasly toro rosso

Pierre Gasly sako, kad Formulės 1 taisyklės, ypač nusakančios apie kovojimą dėl pozicijos, yra keistos.

P. Gasly Meksikos GP lenktynėse pasibijo ir bandė lenkti Estebaną Oconą, tada įvyko mažas susidūrimas ir abu bolidai pametė po keletą aerodinaminių elementų.

Šie du lenktynininkai jau ne pirma kartą šiemet kovoja dėl pozicijos trasoje. Pierre sako, kad kaskart jiems susitikus trasoje „viskas baigiasi taip pat“.

Reklama

„Kai trasoje prasideda artima kova gali nutikti įvairiausių scenarijų“, – sako Gasly.

„Jis mane vertė važiuoti plačiai todėl aš buvau priverstas išvažiuoti už trasos ribų. Aš galėjau būti agresyvesniu, bet tada būtų įvykusi avarija ir aš to nenorėjau.

Mano nuomone tai nesąžininga – taisyklės liepia palikti vietos lenkiančiajam, bet visi sako, kad reikia būti agresyviu kovoje dėl pozicijos, dėl ko aš neprieštarauju.

Tokią situaciją galima lyginti su dauguma jau vykusių šiame sezone, kad ir su panašia situacija Silverstone nutikusia man.

Panašu, kad taisyklės nėra tiksliai apibrėžtos, nors jose ir liepiama palikti vietos vienam bolidui greta, ko nebuvo padaryta.“

Prancūzas sako, kad jis kreipsis į Charlie Whitingą, kad šis išaiškintų kaip galima ir kaip nereikėtų elgtis panašiose situacijose.

„Aš pasikalbėsiu su Charlie, nes jei tai leidžiama tada kitą kartą aš žinosiu, kaip man elgtis.

Kiek aš girdėjau, tai Brendonui bauda buvo paskirta už ne tokius agresyvius veiksmus.

Aš manau, kad naudinga apie tai pasikalbėti su Charlie. Prieš tai aš peržiūrėsiu video medžiagą, nes iš mano vietos man atrodė, kad jis elgėsi ne pagal taisykles.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia